SoftMaker Office – Office’i komplekt, mida saate kasutada Linuxis ja Windowsis

Täna tutvustan teile veel ühte kontorialternatiivi, mida saate kasutada Linuxis või isegi Windowsis. Leidke tarkvara Microsoft SoftMaker Office, mis ühildub Microsofti ja avatud vormingutega.

SoftMaker Office on suletud lähtekoodiga kontoripakett, millel on tasuta ja tasuline versioon, tasuta versioon nimega SoftMaker FreeOffice.

Loe ka: WPS Office – hea alternatiiv Microsoft Office’ile Linuxile ja Windowsile

Selle välimus meenutab mõnevõrra LibreOffice’i, täielikku komplekti, mis on varustatud enamiku Linuxi distrodega ning on saadaval ka Windowsi ja Maci jaoks, kuid see on lihtsam Office, kus on ainult 3 programmi: TextMaker (Text), PlanMaker (Spreadsheets) ja Presentation.

Ettepanekud selle programmi kohta räägivad meie lugeja RĂ©gis Soutello Pessolano, kes ĂĽtleb, et on tööriista juba mõnda aega rahuldavalt kasutanud ning hea ĂĽhilduvusega MS Office’i laienduste ja avatud vormingutega failidega, seega aitäh vihje eest! ?

Kuidas alla laadida ja installida

Ametlikul veebisaidil on sissetulev pakett .rpm ja .veebr ja üldine installer sisse lülitatud shelliskript, peale installeri .exe Windowsi jaoks, see tähendab, et probleemideta on võimalik installida igasse süsteemi. Kuid allalaadimiseks on vaja registreeruda saidil, teavitades teid teie valitud e-posti aadressist, mille kaudu saate seeria, mis tuleb sisestada, kui esimest korda avate mõne sviidi programmi.

Androidi jaoks on olemas ka komplektversioon. Kui proovisite seda ka, andke meile oma kogemusest teada.

Järgmine!