IGRE

Sõjaväelise riigipöörde ajal kĂĽsitleti TĂĽrgi presidenti FaceTime’i vahendusel

Kui arvate, et ainult Brasiilial on tõsiseid poliitilisi probleeme, siis Türgi oli seal muidu näidata. Riik koges sõjalist riigipööret, mille tagajärjel tõusid inimesed riigi erinevates osades tõepoolest võimu taastamise eest võitlema.

Nii suure kaose keskel pälvis meedia tähelepanu ĂĽks asi: riigi president, Recep Tayyip ErdoÄźan, anti FaceTime’i kaudu otseintervjuu.

Kuidas lugu pärineb CNNsõjavägi teatas, et “poliitiline administratsioon on kaotanud igasuguse legitiimsuse ja on sunnitud tagasi astuma” ning et ta on seda teinud demokraatia ja inimõiguste taastamiseks. Nii et president ei ilmunud isiklikult, vaid FaceTime’i kaudu, öeldes, et ta kontrollib riiki ikkagi. SEE New Yorgi aeg edastage mõned vestluspakkumised inglise keelde.

Inimese tugevusest suuremat jõudu pole. Las nad teevad avalikel väljakutel ja lennujaamades kõike, mida tahavad. Minge tänavale ja andke neile vastus.

Muidugi on tehnoloogia suurepäraseks liitlaseks inimeste samal eesmärgil kokku viimisel. Seega näib, et sotsiaalvõrgustikud võivad lõpuks saada “ohuks” kõigile, kes soovivad takistada inimeste liitumist. SEE Kodeerige uuesti juhib tähelepanu asjaolule, et mõned võrgud, nagu Facebook, Twitter ja isegi YouTube, näivad selles riigis maas olevat.

Meil pole põhjust arvata, et meid on #Türgi tegelikult blokeerinud, kuid kahtlustame, et selles riigis on tahtlik liikluse mahajäämus.

Erdogan on töötanud selle nimel, et riigis oleks konservatiivse ja religioosse diskursuse abil rohkem inimesi. Ta on mitu korda üritanud sellele sotsiaalvõrgustikule juurdepääsu blokeerida.

Riik on Ameerika Ăśhendriikide liitlane ja loonud tihedad sidemed Apple’iga: 2013. aastal ostsid nad valitsuses ja hariduses kasutamiseks ĂĽle 3 miljardi dollari iPadi ning seal on avatud kaks Apple’i jaekauplust (ĂĽks neist). auhinnatud, kaasa arvatud), teine ​​plaanitakse avada hiljem sel aastal.

[via AppleInsider]

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH