SOMA ja Onrush PlayStation Plus detsembri pakkumisel

Sony avalikustas detsembriks kavandatud Plus teenuse pakkumise, millel on kaks peamist pealkirja: SOMA ja Onrush PS4-l. SOMA on õudusmäng, mis viib mängijad jube ja tehnoloogiliselt arenenud maailma. Peate läbima mahajäetud labori koos mitme aktiivse masinaga, mis takistavad salapäraste sündmuste avastamist.

Onrush on seevastu võidusõidumäng, mis on täis kiirust ja adrenaliini, kuid eesmärk ei ole eesmärgi kärpimine ja võistluste võitmine, vaid stiilselt palju krahhi tekitamine. Ükskõik, kas olete üksikmäng või mitmikmängija, peate vastased kõrvaldama, plahvatusohtlikumate kohtumiste jaoks turbo aktiveerima või kasutama RUSH-i oskusi, et kõik enda ümber hävitada.

Kolmanda pakkumise pealkiri kannab nime O Mundo de Nubla ja see on PlayStation Talentsi programmi integreeritud ettepanek. See on seiklus, mis leiab aset Thyssen-Bornemisza muuseumis ja kus esitatakse tegelasi, kes on maalidel ainsad kujuteldava universumi asukad. Peate lahendama mõistatusi ja uurima unustatud kohti. See pealkiri on lisaks videomängudele, kunsti ümbritsevatele haridusprojektidele ja nendega seotud narratiivivormidele.

Lisaks PlayStation 4-l saadaval olevatele tiitlitele sisaldab detsember Steredenn ja Steins: Gate for PlayStation 3, lõbus põnevusmäng ja platvorm Iconoclasts Vita ja PS4 jaoks ning lõpuks Papers, Please for Vita.

Tuleb meeles pidada, et kuni 4. detsembrini saate endiselt alla laadida novembrikuu mänge, tuues esile Yakuza Kiwami ja Bulletstorm: Full Clip Edition.