Sõna puzzle on tagasi tähestikuga 2

Võime kahtlemata öelda, et esimese Alphabeari Android-versioon on ĂĽks 2016. aasta paremaid mänge. See on umbes kuulsa Scrabble’i valemi ĂĽmber, mille stuudio Spry Fox korjas pärast oma kolmekordse linna lõhkumistja nĂĽĂĽd on seda laiendatud pikas järjestuses, mille saame lõpuks alla laadida, kuigi see on endiselt beetaversioonis.

Mõiste jääb suuresti puutumata: peame lõpeta kaart, mis paljastab kaardid tähtedega, ja moodustades need, kasutades meie geeniuse sõnu, saadakse meile punkte. Mida rohkem naabermaju me oma kombinatsioonis kasutame, seda suuremad karude arvud me toodame, mis etapi lõpus suurendab lõppskoori. Väljakutse seisneb selles, et tükid blokeeritakse pärast teatud arvu vahetusi, lisaks muudele igas faasis ilmnevatele muutujatele, näiteks lõpuleviimise tähtaeg.

Tähestiku didaktiline komponent tõuseb selles teises jaotises sõnastiku integreerimine, mis näitab meile sissejuhatavate sõnade tähendust. Mäng on eranditult inglise keeles, kuid tänu erinevatele raskusastmetele on see suurepärane väljakutse nii emakeelt rääkijatele kui ka neile, kes õpivad.

Lisaks reĹľiimile Story, kus tasemeid ĂĽksteise järel läbime, on meil uute karude hankimiseks juurdepääs muudele täiendavatele mängureĹľiimidele igapäevaste väljakutsete või mängureĹľiimide näol, mis annavad erilisi oskusi, mida saame oma mängudes kasutada. Ja nagu sellest veel vähe oleks, võime ka oma tegelastele osta esteetilisi parandusi, astuda kõrgemale, proovida hiiglasliku karuga “täiuslikku” tahvlit ilma ummistunud majata või proovida oma keeleoskusi kõige keerulisematel viisidel.

Ainus tõeline piirang on mesi, ressurss, mis aitab meil igale faasile juurde pääseda ja et kui see lõpeb, peame ootama, kuni see reaalajas ootamise täidab. Sel juhul võime ka kõigi mainitud versiooniuuenduste kiiremaks saamiseks tasku avada, et saada rohkem mett või münte, kuid saame need alati kätte mängides või vaadates ühte või teist reklaamvideot (alati meie nõusolekul).

Nagu me ütlesime, on Alphabear 2 endiselt beetaversioon, kuid selle saab APK-faili kaudu alla laadida ja mängida ilma igasuguste geopiiranguteta. Spry Fox teab, kuidas teha head mängu. Vaieldamatu väide, kuna meil on pealkirjad nagu Triple Town ja Bushido Bear. Hea tunne on.