Sonae IM ja Framework Venture Partners investeerivad Kanada tehisintellekti ettevõtetesse umbes 7 miljonit

Umbes 7 miljonit eurot on summa, mille Sonae IM on investeerinud Daisy Intelligence’i A-seeriasse – väärtus, mida ettevõte on juba suurendanud. Selle rahastuse abil soovib Daisy tehisintellekti tehnoloogiaplatvorm koostöös Kanada riskipartneriga Venture Partners jätkata oma ĂĽlemaailmset laienemist, investeerida turundusse ja mĂĽĂĽgisse, tugevdada klientide tuge ja laiendada oma operatiivset infrastruktuuri.

Sel reedel uudistetoimetustesse saadetud avalduses ĂĽtles asutaja ja tegevjuht Daisy, et see rahastamisvoor “peegeldab kogu maailma ettevõtete kasvavat huvi tehisintellektide platvormide vastu”. “Selliste tipptasemel investorite nagu Frame ja Sonae IM toel on meil oma missiooni elluviimiseks väga hea positsioon,” ĂĽtles ta.

Sonae IM selgitab selle investeeringu põhjust tehnoloogiaplatvormi ainulaadsete tehisintellektide võimalustega, mis on oluline kaubanduspiirkondades, mis on oluline tegevus toiduainete jaemĂĽĂĽgis. Framework Venture Partnersi asutajapartner Peter Misek leiab, et startup-ökosĂĽsteemil on tehisintellektis palju liigseid ja valesid lubadusi, kuid antud juhul nägi ettevõte pärast sadade alustavatega kohtumist selles projektis “lubadust”, mille võiks täita.

Daisy on tehisintellekti platvorm jaemüüjatele ja kindlustusfirmadele, kes kasutavad täiustatud õppimistehnikaid. 2003. aastal asutatud Kanada ettevõte töötab infotehnoloogia ja teenuste sektoris.