contador gratis Saltar al contenido

Sonae IM ja Framework Venture Partners investeerivad Kanada tehisintellekti ettevõtetesse umbes 7 miljonit

Uurige, mis juhtub, kui sunnite tehisintellekti tööle "ma sundisin bot"

Umbes 7 miljonit eurot on summa, mille Sonae IM on investeerinud Daisy Intelligence’i A-seeriasse – väärtus, mida ettevõte on juba suurendanud. Selle rahastuse abil soovib Daisy tehisintellekti tehnoloogiaplatvorm koostöös Kanada riskipartneriga Venture Partners jätkata oma ülemaailmset laienemist, investeerida turundusse ja müügisse, tugevdada klientide tuge ja laiendada oma operatiivset infrastruktuuri.

Sel reedel uudistetoimetustesse saadetud avalduses ütles asutaja ja tegevjuht Daisy, et see rahastamisvoor “peegeldab kogu maailma ettevõtete kasvavat huvi tehisintellektide platvormide vastu”. “Selliste tipptasemel investorite nagu Frame ja Sonae IM toel on meil oma missiooni elluviimiseks väga hea positsioon,” ütles ta.

Sonae IM selgitab selle investeeringu põhjust tehnoloogiaplatvormi ainulaadsete tehisintellektide võimalustega, mis on oluline kaubanduspiirkondades, mis on oluline tegevus toiduainete jaemüügis. Framework Venture Partnersi asutajapartner Peter Misek leiab, et startup-ökosüsteemil on tehisintellektis palju liigseid ja valesid lubadusi, kuid antud juhul nägi ettevõte pärast sadade alustavatega kohtumist selles projektis “lubadust”, mille võiks täita.

Daisy on tehisintellekti platvorm jaemüüjatele ja kindlustusfirmadele, kes kasutavad täiustatud õppimistehnikaid. 2003. aastal asutatud Kanada ettevõte töötab infotehnoloogia ja teenuste sektoris.