DODATKI

Sonaecomi kasum kasvab 51,8%

2011. aastal oli Sonaecomi puhaskasum 62,5 miljonit eurot, kasvades 51,8% võrreldes aasta varem registreeritud 41,3 miljoniga.

Tulemus oli “nende ajaloo parim”, öeldi ettevõtte avalduses, hoolimata sellest, et see oli “keerulises turuolukorras”.

Samuti kasvas Optimuse omanike EBITDA nende 12 kuu jooksul, mille jooksul tulemused teatati, ulatudes 213 miljoni euroni ehk 9,8% rohkem kui eelmisel aastal.

Tulu langes 6,2% 863,6 miljonile eurole, mis oli Sonaecomi hinnangul “oodatud”. Mobiilsideettevõtte abonentidelt saadava tulu ning tarkvara- ja infosĂĽsteemiteenuste tulude suurenemine “ei ole piisav, et kompenseerida langust, mis on tingitud fikseeritud äritulude vähenemisest, samuti Optimus-operaatorite tuludest (madalamate mobiilsideĂĽhenduse lõpetamise ja rändlustariifide tagajärjel) ja seadmete mĂĽĂĽgi langus, mida selgitati e-algatuse programmi lõpus, kinnitas ettevõte.

Sonaecomi saavutatud tulemused “omavad suuremat tähtsust, kuna need paistavad silma turu negatiivse käitumise poolest väga keerulises makromajanduslikus kontekstis”, ĂĽtles ettevõtte tegevjuht Ă‚ngelo PaupĂ©rio.

“Kunagi pole liiga palju rõhutada meie meeskonna täitmisvõime olulist panust, juhindudes strateegia järgimise rangest distsipliinist, mis on selgelt välja toodud, järjepidev ja ootab ees seisvaid väljakutseid,” lisas ametnik.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH