contadores estadisticas Saltar al contenido

Sonos tervitas HomePodi hiilgavalt; ettevõtte endine tegevjuht kiitis toodet siiralt

Arvustused ja üldised kommentaarid saidi kohta HomePod ilmuvad pidevalt ja arvamused varieeruvad, eriti kui Apple'i kõneleja võrdleb oma konkurentidega seda, mida oleme teinud ühes meie videost siin MacMagazine.

Ja lahingus pole midagi sellist, nagu provokatsioon, mis oleks kerge ja väga arukas. Täpselt nii Magama tehtud Twitteris uue Apple'i seadme turuletoomise päeval:

Õnn oma #Homepodi käivitamisel, @Apple. Me teeme esitusloend teile spoti.fi/2H1ui01

Kõige huvitavam osa, lisaks sellele, et teda konkurent tervitab, on ostmise geenius esitusloend nii et muusika pealkiri moodustab sõnumi Apple'ile. Ja justkui sellest ei piisaks, Spotify sisseehitatud nimekiri, kerge nali HomePodi võimetusest muusikatalituse lugusid algselt reprodutseerida. voogesitatud (ainult AirPlay kaudu) Apple'i kõlarid töötavad ainult Apple Musicu, iTunes Matchi või iTunes Store'ist ostetud muusikaga.

Sonos esitusloend HomePod

Allpool on Sosoni jäänud sõnumi ärakiri muusika pealkirja kaudu. Arvestades, et ettevõte müüb nüüd kahte Sonos One'i sama hinnaga kui HomePod, ütles ta, et "kaks on parem kui üks".

Tere / Apple / Midagi meist / Koos / Tundub õige / Isegi kui / sa oled hull / Selle jaoks / Kodu / POD / Pidage meeles / Kaks on parem kui üks / Ainult naljatamine (Unistus) / Pidu / Kõik tulevad minu majja / Sest Sina / Tule nagu sa / Puuviljamasin / Pole tähtis, mida sa ütled / Me jääme sõpradeks / olenemata kõigest.

Vaatamata sellele, et see algab mõne naljaga (hea maitsega), näib ettevõttel olevat väga puhas mäng, eriti kuna isegi üks asutajatest, John MacFarlane, soovis oma konkurendiga lähedalt kohtuda, osta Ma sea ja teha oma esmamuljest Twitteris väga häid kommentaare:

Ostsin oma HomePodi. Esmamuljed Hea pakend, lihtne korraldus, hea heli. Helitugevust kahjustamata on bassil natuke raske (Jimmy Iovine efekt).

Ehk ületades ühe Sonos One tervikuna, teeb akustiline Kaks Sonos Onesid paarikaupa suurepärase töö.

Hea algus Apple'ile.

Selles rõhutatakse isegi, et kaks Sonos One teevad paremat tööd, nagu on kirjeldatud esitusloend , andis endine tegevjuht oma siira arvamuse, kiites HomePodi selle eest, mida ta vajalikuks pidas.

Nagu enamik Apple'i kõlareid testinud inimesi, rõhutab MacFarlane siiski asjaolu, et Spotify toetamine on probleem ja et "AirPlay pole vastus", peale selle, et "nad peavad avama platvormi rakenduse kaasasutajale, kes ütlesid mitmetes piiksuma.

Ta kiitis ka Siri paranemist, eriti kõnetuvastuse osas isegi maksimaalse helitugevuse osas, kuid ütles, et on olnud aegu, kus tema kõne äratundmine ei olnud tingimata seade (võib-olla peaks viitama mõnele muule iGadget mis vastab ka samamoodi).

Nende kommentaaridega pidi ta olema saanud palju küsimusi oma rivaali kohta, nagu ta vastas a piiksuma kuidas Sonosel on terve maja jaoks mitu võimalust (teed), samal ajal kui HomePodi eesmärk on ainult üks. Lisaks on Sonosel hea ühenduvus teiste kõlarite ja isegi nutiteleritega, samas kui Ma variant on ühendatud ainult Apple TV-ga.

Lõpuks, jättes oma ülima siiruse ja ausa mänguga, ütles MacFarlane ka, et see on Apple'i jaoks hea algus ja pärast HomePodi integreerimist teiste muusikateenustega on see parem toode. "Kui teil on ainult üks tuba, kus muusikat kuulate, on see väga soovitatav," ütles ta.

Kuid tegevjuht ei lõpetanud seda ja jätkas oma toodete ja HomePodi kommenteerimist, kui vastas linnu sotsiaalvõrgustikus tema kontol olevate uudishimulike inimeste kommentaaridele. Kõiki vestlusi saate lugeda ühe asutaja profiilist.

The Loopi kaudu, 9to5Mac