Sony ei suutnud nutitelefonidele piisavalt kaamera andureid pakkuda

SEE Sony täna ei pruugi see olla 1990ndate aastate kõige tugevam Sony, kuid Jaapani hiiglasel on siiski mitmes valdkonnas väga tugev nimi – mõned on suunatud otse tarbijatele, näiteks PlayStation, ja teised tehnikamaailma taga. Ettevõte on endiselt näiteks PT peamine tarnija kaamera sensor nutitelefonide jaoks maailmas – ja tõenäoliselt puutub see kokku mõne sellega seotud probleemiga.

Vastavalt Bloomberg, Töötab Sony teist aastat järjest välja spetsiaalse skeemi: tema tootmisliin töötab pühade ajal 24 tundi ööpäevas, 7 päeva nädalas. Kuid ettevõtte pooljuhtide üksuse juhi sõnul on Terushi Shimizu, võib-olla pole piisavalt samme Sony klientide nõudmiste rahuldamiseks.

Jaapani ettevõtted on investeerinud pooljuht- ja kaamerasensoritehaste laiendamisse: sel eelarveaastal kahekordistuvad investeeringud piirkonnas 2,6 miljardi dollarini ning uus tehas Nagasakis (Jaapan) alustab tööd 2021. aasta aprillis; idee on suurendada igakuist toodangut vahvlid, 109-lt praegu 138 tuhandeni kuus.

Tootmisraskuste kohta rääkis Shimizu järgmiselt:

Juhtunu põhjal otsustades ei pruugi see isegi pärast kogu investeeringut võimsuse laiendamiseks olla piisav. Peame klientide ees vabandama, sest me ei suuda piisavalt toota.

Shimizu viidatud kliendid on loomulikult suuremad nutitelefonide tootjad nagu Apple – Apple kasutab ainult Sony andureid iPhoneja võite kannatada nende tootmise viivituste tõttu. Siiani pole reaalset hinnangut selle kohta, kuidas need raskused võivad iPhone’i kättesaadavust mõjutada, kuid lähikuudel võib meil tekkida mõningaid probleeme.

Aruanne kasutajalt Bloomberg kinnitab ka Apple’i plaani võtta kasutusele Sony uusim tehnoloogia pildistamise osas: andurid Lennuaeg (ToF), mis on võimeline „nägema“ kolmes dimensioonis ja seega looma detailsed sĂĽgavusmudelid, millel on selge tasapinna eraldus, realistlikum portreereĹľiim ning erinevad rakendused liitreaalsusega mängude ja tarkvara jaoks.

Seda muidugi juhul, kui nad suudavad osi aktsepteerida vastuvõetaval tasemel. Võib olla?


iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

Nupp - osta kohe

iPhone 11 Pro ja 11 Pro Max

aastal Apple

Sularaha hind: alates R $ 6,299,10Paigaldatud hind: kuni 12x R3 583,25 dollaritVärv: kosmos hall, hõbe, kesköö roheline ja kuldVõime: 64 GB, 256 GB või 512 GBKäivitatud: September 2019

9to5Mac kaudu