contadores estadisticas Saltar al contenido

Sony esitleb oma 2016. aasta tootesarja

Heli, fotograafia, kaasaskantavate seadmete ja nutiteleri uudistega toob Sony oma tootevaliku Brasiilia turule 2016. aastal

Heli, fotograafia, kaasaskantavate seadmete ja nutiteleri uudistega toob Sony oma tootevaliku Brasiilia turule 2016. aastal

Sony Brasiilia esitles selle teisipäeva hommikul (26)rivistustäis tooteid, mis tuuakse Brasiilia turule turule 2016. aasta lõpus. Kõrge tootekvaliteedi poolest tuntud ettevõte on laiendanud oma tootevalikut selliste seadmetega nagu televiisorid, fotokaamerad, helitehnika ja lisaseadmed. Vaadake mõnda täna hommikul esitatut.

Heliribad

Tugevdades tarbijate parema kogemuse ja sisuga sukeldatud kontseptsiooni, esitleb Sony Soundbars HT-NT5 ja HT-CT390. Lisateave igaüks neist:

 • HT-NT5 heliriba: HT-NT5 heliribale on lisatud Sony eksklusiivne Hi-Res tehnoloogia koos kvaliteetsete kõlarite, S-Masteri võimendi ja DSEE HX töötlusega, et saada kvaliteetset heli, mis rõhutab olulist bassi. See mudel on brändi kõige täielikum valik ja lisaks elegantsele disainile on sellel ka WiFi-ühendus, Bluetooth koos NFC-ga ning see võimaldab sisu jagamist Google Casti või Spotify vahendusel.
 • HT-CT390 heliriba: Kompaktne, elegantne ja hõlpsasti paigaldatav heliriba HT-NT5 omab bassikõlarit, mis parandab bassi ja 2,1 kanali helikvaliteeti. S-Force PRO Front Surround tehnoloogia abil annab see seade kasutamisel sukeldumise tunde. Sellel mudelil on ka NFC-ga Bluetooth-ühendus.

Kõrvaklapid ja kõrvaklapid

Hea helikvaliteedi ning mugavuse ja stiili ühendamiseks on Sony laiendanud oma niigi laiaulatuslikku tootevalikut uute kõrvaklappide ja kõrvaklappidega. Vaata väljaannet:

 • MDR-XB450AP kõrvaklapid: Lisaks äratuntavale helikvaliteedile on MDR-XB450AP-l lame kaabel (takistab sasipundarumist) koos mikrofoniga, mis võimaldab teil kõnedele vastata ja muusika taasesitust juhtida. Sellel seadmel on uuenduslik tehnoloogia, näiteks Beat Response Control ja ExtraBass, mis tagab täpsema taasesituse ilma bassi moonutamata. Kerge, praktiline ja saadaval erinevates värvides, sellel seadmel on pehme viimistlus, mis parandab välist heliisolatsiooni.
 • MDR-XB650BT kõrvaklapid: MDR-XB650BT mudelil on mugavus, et tal pole kaablit, tänu seadmesse kaasatud NFC-ühendusega Bluetooth-ühendusele, mis võimaldab kasutajal jätkata oma esitusloendi kuulamist, isegi kui ta asub seadmest 10 meetri raadiuses. Nagu MDR-XB450AP, on ka sellel seadmel funktsioon Beat Response Control ja ExtraBass tehnoloogia. Lisaks on sisemisel akul kuni 30 tundi pidevat kasutamist autonoomia.
 • MDR-AS400 sisetelefoni peakomplekt: Pöörates tähelepanu fitnessitarbijatele, pakub Sony hea valiku ka neile, kellele meeldib oma kehalise tegevuse ajal hea helirada. Kergel ja ergonoomilisel MDR-AS400-l on ümmargune silikoonvarras, mis tagab täiusliku sobitamise kõrva ilma treenimise ajal kukkumisohuta. Sellel joonel on ka suurepärane helikvaliteet ning erinevad värvid ja padjasuurused (PP, P, M, G).

Kaasaskantav

Kuna kaasaskantavus on muutunud meie elus üha olulisemaks elemendiks, toob Sony uudiste kaasaskantavate seadmete segmenti ka uute Bluetooth-kõlarite ja väliste laadijatega. Vaata seda:

 • SRS-XB2 kõlar: Kompaktne ja kerge SRS-XB2-l on NFC-ühendusega Bluetooth, mis võimaldab kasutajatel muusikat kuulata kuni 10 meetrit seadmete vahel. Sellel mudelil on aku, mis tagab autonoomsuse kuni 12 tundi pidevat kasutamist.
 • SRS-XB3 kõlar: Minimalistliku kujundusega SRS-XB2-l on NFC-ühendusega Bluetooth, mis võimaldab kasutajatel muusikat kuulata kuni 10 meetrit seadmete vahel. Sellel mudelil on aku, mis tagab autonoomsuse kuni 24 tundi pidevat kasutamist. Lisaks on selle mudeli abil võimalik nutitelefoni akut laadida seadme tagaküljel salvestatud energiaga.
 • Välised laadijad: Vidina kättesaadavuse tagamiseks kogu päeva jooksul on Sony laiendanud ka oma välise laadija tootevalikut kahe uue väljalaskega: CP-E3 ja CP-E6.
  • CP-E3: Võimsusega 3000 mAh suudab see mudel nutitelefoni täis laadida.
  • CP-E6: Mahuga 5800 mAh võimaldab see mudel nutitelefoni kaks korda laadida.

Alfa tee

Kogu maailmas oma fotoobjektiivide kvaliteedi eest tunnustatud Sony ei ole unustanud Brasiilia fotograafiasoovi ja lisas Alpha lisaseadmete valikusse uue suure jõudlusega objektiivi. SEL50F14Z objektiivi maksimaalne ava on F1.4, mis pakub Zeissi objektiividega töötamisel suuremat kontrasti ja eraldusvõimet.

See mudel jõudis Brasiilia turule kuni selle aasta lõpuni ja on siin selleks, et tugevdada brändi uut portfooliot pärast äsja turule tulnud Alpha 6300, mis teeb 4K ja Full HD salvestust kiirusega 120 kaadrit sekundis (aegluubis).