Sony lisas stuudioperekonda Marvel Spider-Mani produtsendi. Tugev võit PS5-l

Numbrid pole petlikud: viimast Spider-Manil põhinevat videomängu on mĂĽĂĽdud umbes 13 miljonit eksemplari, mis on suur arv ĂĽhe platvormi eksklusiivse pealkirja jaoks, isegi kui see on PS4. See edu on ĂĽhendatud videomängude kvaliteediga, mille on välja töötanud kogenud Insomniac Games stuudio. Ja juba tulevikku vaadates otsustas Sony järgmise põlvkonna konsoolide poole pöörduda Ted Price’i juhitud tootjaostude poole.

Isegi sellisel juhul osutus stuudio omandamine avaldamata summa eest vaid pika partnerluse kinnistamiseks. PlayStationi konsoolide põlvkondade eest on Insomniac Games vastutanud kõige ikoonilisemate eksklusiivsete seeriate eest, sealhulgas Spyro the Dragon (nüüd Activisionilt ja multiplatvormilt), Ratchet ja Clank ning Resistance.

Pärast mitmeid pause paarisuhtes tegi stuudio konsoolirivaalile Sunset Overdrive eksklusiivse mängu, mis on avatud maailmas ja täis huumorit, millest saaks lõpuks pealkiri, mis annaks talle ĂĽlesande anda videomängudes kuulsale Ă„mblikmehele uus elu – otsus, mis Marveli ja Sony tehtud, mis osutus edukaks.

Fännidele suunatud avalikus kirjas tõi Ted Price välja, et lepingut tajutakse omamoodi “tagasisaatmisena”, arvestades tema enam kui 20 aastat kestnud koostööd Jaapani tootjaga. Loo jaoks töötati nelja põlvkonna konsoolide jaoks välja umbes 20 pealkirja, mis tulid kuuest mänguseeriast. “Teeme endiselt koostööd paljude Sony inimestega, kellega suhtlesime, kui 1998. aastal turule tõime originaalse Spyro the Dragon’i,” ĂĽtles stuudio juht.

tek insomniac games “data-title =” tek insomniac games – Sony lisab oma stuudioperekonda Marvel Spider-Man tootja. Kaalutõus PS5-l – SAPO Tech ”> unetus tek mängud

Samuti ĂĽtles tegevjuht, et otsus Sonyga liituda ĂĽletab tuttavust. Tema nägemus positiivsete kogemuste loomisest, mis mõjutavad inimeste elu, saab Sony perekonnas uue mõõtme suuremate projektide jaoks. “Täna algab uus peatĂĽkk stuudiote arengus ja kasvus,” ĂĽtles Ted Price, tagades, et äri hoiab ettevõtte tegevust puutumatuna, sealhulgas erinevad stuudiod: Burbank, Durham ja NC Studios.

Muidugi oleks Marveli Spider-Mani järg Sony “järgmise konsooli jaoks suurepärane” visiitkaart “.