Sony loob konditsioneerid, mis on riietatud teie keha õigel temperatuuril hoidmiseks

Euroopat leviv kuumalaine on ajalooline sündmus, mis kipub korduma. Globaalse soojenemise tagajärjed on üha vähem ilmne ja arvestades, et kuumusest on võimatu välja tulla, peame õppima sellega paremini elama. Sony jaoks võib selline kooseksisteerimine hõlmata isiklikku kliimaseadet.

Seda tehnoloogia poolt välja töötatud ja nüüd finantseerimisfaasis kantavat seadet nimetatakse Reoni taskuks ja seda kasutatakse t-särkides. Selle vidina töö sujuvamaks muutmiseks lõi ettevõte ka spetsiaalse t-särgi, millel oli spetsiaalne tugi selle kandmiseks.

Idee aluseks on nn Peltieri efekt, mis seisneb soojusülekandes pooljuhtide vahel elektrivoolu kaudu. See efekt võimaldab Reon Pocketil tõsta või langetada kehatemperatuuri ilma müra tekitamata.

tek reon kott “data-title =” tek reon kott – Sony valmistab konditsioneere, mis riietuvad teie keha õigel temperatuuril hoidmiseks – SAPO Tek “> reon tek tasku

Seadme juhtimiseks on spetsiaalne rakendus, kuid Sony loodab välja töötada “automaatreĹľiimi”, mis hoiab teie kehatemperatuuri soovitud punktis, ilma et peaksite sellega suhtlema.

Teine positiivne külg on aku, mis on piisav, et taluda kogu tööpäeva, enne kui see vajab uuesti laadimist. Laadimistsükkel kestab kaks tundi.

Reon Pocket peaks poodidesse jõudma eeldatavasti järgmise aasta märtsis ja praegu on Sony plaanides ainult Jaapani turg. Alushind on hinnanguliselt umbes 117 dollarit, nagu ettevõte ütles.