Sony lĂĽkkas PlayStation 5 saate edasi

Sony teatas sel esmaspäeval, 1. juunil, eelseisvaks 4. juuniks kavandatud õiguste edasilükkamisest. Ettevõte põhjendas otsust praeguses ühiskondlik-poliitilises olukorras Ameerika Ühendriikides, kus kogu riigis on puhkenud mitu protesti.

Otseülekanne, mis toimub lõpuks hiljem, aitab paljusid mänge, mis jõuavad PlayStation 5-le.

Twitteris postitatud sõnumis kirjutas ettevõte, et hoolimata teadmisest, et leidub mängijaid, kes sooviksid uusi PS5 mänge näha […] see pole parim aeg tähistamiseks ”. Sony tunnistab, et meediumiruumi peaksid praegusel hetkel hõivama teised hääled.

See tehnoloogia annab postituse ka Black Lives Matter liikumise toetuseks. “Mõistame hukka mustanahaliste kogukonna vastu suunatud sĂĽsteemse rassismi ja vägivalla. Jätkame tööd empaatilise ja kaasava tuleviku nimel ning oleme mustanahaliste loojate, mängijate, töötajate, pere ja sõprade poolel, ”seisis säutsus.

Üritusest teada andes lubas Sony edastada rohkem kui üks tund järgmise põlvkonna pealkirjadest tehtud kaadreid. Ettevõte rõhutas, et mänguruumi mahub nii suurtest stuudiotest kui ka väiksematest tootjatest. Ehkki see ei kinnita kuulujutte, spekuleeritakse, et õigused aitavad ka uue konsoolikujunduse loori kergitada.

Sony ei ole esimene videomängutööstuse ettevõte, kes lükkab edasi digitaalüritusi, nagu praegu USA-s. Sel nädalal kinnitas EA õiguste viivituse, mis aitab avada esimesed pildid uuest Madden NFL 21-st.