Sony panus uuele Xperia tahvelarvutile ja Windows 8-le

Sony panus uuele Xperia tahvelarvutile ja Windows 8-le

See on uus Xperia tahvelarvuti elektrooniliste seadmete juhtimiseks maja ĂĽmber, kasutamiseks kõikjal kodus – isegi köögis – või mujalt ukse taha viimiseks, isegi kui vihm nõuab langemist: see on Sony viis Xperia funktsioonide kapseldamiseks Uus Tablet S, millest täna teatati IFA 2012 raames.

Varustatud 9,4 “(1280 Ă— 800 pikslit eraldusvõimega) multi-touch ekraaniga ja NVIDIA Tegra 3 protsessoriga on see Android-põhine tahvelarvuti (Androidi versioon 4.0.3), mis on mõeldud erinevat tĂĽĂĽpi kodukasutuseks.

Esiletõstuna demonstreerib Sony rakenduste integreerimist tahvelarvuti kasutamiseks universaalse infrapuna-kaugjuhtimispuldina või kaitsena vee ja pritsmete eest, nii et seda saab kasutada näiteks köögis või isegi õues, näiteks piserdamise ajal. näide.

Uus Xperia Tablet S jõuab septembris müügile versioonidena, mille sisemälu on 16 GB, 32 GB ja 64 GB, hinnaga vastavalt 399, 519 ja 599 eurot.

Xperia tahvelarvuti S

Windows 8 VAIO suunas

Kui tahvelarvutite reas jääb Sony Xperia truuks Androidi operatsioonisüsteemile, siis PC-l ühendab Jaapani tootja paljude kaubamärkidega Windows 8-l põhinevad ettepanekud ja puutetundlike ekraanidega, mis tekivad selle uue operatsioonisüsteemi panuse loogilise tagajärjena. Microsoftilt.

Üks uutest asjadest VAIO tootesarja jaoks on uus VAIO Duo 11 hübriidne ultrabook, Full HD puutetundliku ekraaniga masin, millest saab klaviatuuri eemaldamisel tahvelarvuti ja mis sisaldab uue põlvkonna Intel Core protsessoreid.

Veel üks ettepanek Windows 8 lisamiseks kannab nime VAIO Tap 20, selline 20-puutetundliku ekraaniga kõik-ühes, mitmel vaatenurgal kasutamiseks konverteeritav universaal, mida saab kasutada töölaua või tavapärase kaasaskantavana.

VAIO Koputage 20

Uute VAIO mudelite turule toomine sisaldab ka sülearvuteid seeriatest T ja E, mis põhinevad samuti puuteekraanidel, et kasutada ära Windows 8 interaktsioonifunktsioone.

Esimesel juhul on see 13-tollise ekraani ja SSD-mäluseadmega ultraraamat; teisel juhul on see 14-tollise ekraaniga masin multimeedia kasutamiseks. Sony sõnul on uus VAIO koos Windows 8-ga turule jõudnud alates oktoobrist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi