Sony panustab PlayStation 5 keskkonnasäästlikkusele ja vähendab ooterežiimi energiatarbimist

Eeldatava saabumiskuupäevaga 2020. aastal pakub Sony järgmine konsool jätkuvalt huvi disaini ja isegi võimalike nimede osas. On tõsi, et Jaapani ettevõtet ei olnud E3 2019. aasta väljaandes kohal, kuid on siiski teinud uue palve uue konsooli funktsioonide kohta, sealhulgas SSD-ketaste kasutamine HDD-de asemel suuremateks salvestus- ja lugemiskiirusteks. andmed, 4K graafika 120 Hz pildivärskendussagedusel ja tagurpidi ühilduvus PlayStation 4 mängudega.

Sony konsoolifännid saavad nüüd uue põlvkonna seadmete funktsioonide loendis kindlust lisada: PlayStation 5 tarbib unerežiimis vähem energiat kui eelkäija.

Sony Interactive Entertainmenti presidendi ja tegevjuhi Jim Ryani poolt ettevõtte ajaveebis välja kuulutatud otsus järgib mitmeid samme, mida organisatsioon teeb videomängutööstuse keskkonnasäästlikkuse tagamiseks. Ryani sõnul on see funktsioon vaikimisi aktiveerimata, kuid kui “miljon kasutajat selle aktiveerib, säästab see energiatarbimist, mis on võrdne 1000 koduga Ameerikas”.

Jim Ryan

Jim Ryan, Sony Interactive Entertainmenti president ja tegevjuht.

“Data-title =” Jim Ryan – Sony panus keskkonnasäästlikkuse ja energiatarbimise vähendamise kohta ootereĹľiimis PlayStation 5-le – SAPO Tech “> Jim Ryan Jim Ryan, Sony Interactive Entertainmenti president ja tegevjuht.

Suur energiatarbimine ooterežiimis on olnud üks Sony konsoolide vastu suunatud kriitikast. Ehkki ettevõte on parandanud PlayStation 4 energiatõhusust, selgus loodusvarade kaitsenõukogu 2014. aasta aruandest, et seade kasutab tühikäigul umbes 8,5 vatti, ütleb The Verge.

Tegevuskomplekt, mida ettevõte soovib teha, on osa partnerlusest ÜRO keskkonnakomiteega projekti Planeedi liit mängimiseks, mis vormistatakse ÜRO kliimameetmete tippkohtumisel sel esmaspäeval. , 23. september.

Lisaks hindab Sony mitte ainult oma elektroonikaseadmete tekitatud süsinikujalajälge, vaid püüab ka konsoolikasutajatele pakkuda rohkem teavet selle kohta, kuidas tõhusalt energiat tarbida. Ettevõtte tegevjuhi sõnul on teine ​​eesmärk tõsta inimeste keskkonnateadlikkust selle teema tutvustamise kaudu videomängudes ja PlayStation VR-i rakendustes.