Sony panustab uue väljalaskega interneti ja interaktiivsuse teemadel

Sony panustab uue väljalaskega interneti ja interaktiivsuse teemadel

Sony kuulutas täna välja asjade Internetti (IoT) keskenduvate kaatrite sarja. Kontrollige igaüks üksikasjalikult.

Üks 4K teler mis võimaldab kodus tuled välja lülitada või häälkäsklusega pitsat tellida. Üks minisüsteem mis süttib pidu ja võib toimida elektroonilise trummina neile, kes soovivad trummidega muusikat saata. Need on mõned uued tooted tootesarjast Sony, mis käivitatakse juunis Brasiilias, toob selle turule.

Toote lansseerimine kolmapäeval (5/16) algab esitlusega alates taiko, traditsiooniline Jaapani trumm. Ainult et trummide asemel kasutavad löökpillimängijad kaasaskantavaid stereosüsteeme ja liiniboksi Muteki, laotud kahe tünni õlut.

Siis rääkis Brasiilia ettevõtte president Kenichiro Hibi, mis kiitis ettevõtte rekordilist kasvu eelmisel aastal, kui ettevõtte käive ulatus 77 miljardi dollarini. Siis tuli kaatri üleujutus. Kahjuks pole enamuse hinda avalikustatud.

Wager Sony selleks aastaks 4K. "2017. aastal oli 4K telerite müügi kasv 80%, mis näitab, et brasiillased on võtnud kasutusele uue formaadi"Ta ütleb Marcelo Gonalves, ettevõtte turundusdirektor. Esmakordselt saabus Brasiiliasse XBR-liini 85-tolline mudel, Sony esmaklassiline mudel.

Suurepärane uudsus uutest mudelitest, lisaks 4K ja eraldusvõime OLED – et nende turule oleks installitud Android 8.0, mis võimaldab teil kasutada häälkäsklusi Google'i assistent tegevussarja jaoks: alates filmide näitamisest Netflixis kuni pitsa tellimiseni. Praegu saab seda funktsiooni täita ainult inglise keeles, kuid peagi on see saadaval ka portugali keeles, sest Assistent juba meie keeles.

4K mudeleid on ainult kaks: XBR OLED A8F, koos 14-bitise X1 Extreme protsessoriga, mis lubab HDR-standardist 16 korda rohkem värvide taasesitust – 55 ja 65 tolli ning XBR X905F 55, 65, 75 ja 85 tolli juures. 85-tolline mudel vastab soovituslikule hinnale R 33 tuhat dollarit.

Projektor

4K on trend ka projektorites. Gonalvese sõnul otsige 4K projektor"Peale selle"Full HD projektorGoogle'is eelmisel aastal. Selle palve täitmiseks, para Sony toob Brasiiliasse kolm projektorit. Mudelid VPLVW760ES, VW360ES ja VW260ES eristada horisontaalsemaid kino vorminguid, näiteks 16: 9 ja Kinosaal. Tipptasemel mudel, mis on VPLVW760ES Sellel on laservalgustus, mis muudab tavaliste tuledega valged projektorid räpaseks kollaseks.

A Sony sisenevad ka tööturule pikoprojektor, varustuse suurus a nutitelefon kasutamiseks … nutitelefoniga. seda MP-CD1 piltide pikkus on kuni 120 tolli ja mõõtmed on ainult 83,0 x 16,0 x 150,0 mm. Seda saab kasutada iga HDMI-väljundiga seadme puhul ja sellel on piisavalt akut kahetunniseks kasutamiseks. NĂĽĂĽd mĂĽĂĽakse Sony veebipoes 3300 dollari eest

Ăśletamatu heli

Joon Muteki (jaapani keeles võitmatu) naasis Brasiiliasse mõne eksklusiivse uuendusega. Põhilaev on maavärin 1,70 meetrit, st MHC-V90DW, värviliste tuledega, mis muutuvad kiiruseks, võimaldades muuta suvalise elutoa keevaks teeks.

Suurepärane, aga ka nutikas, toob teenindust Chromecast ja Spotify Connect manustatud. See võimaldab liikumise juhtimist. Laulu esitamiseks või peatamiseks pange lihtsalt käsi paneeli ette. Teie oma Levitage heligeneraatorit ja 20 nurga all olevat säutsu levivad muusikat paremini keskkonda. Saab rakendusega kaugjuhtimisega Muusikakeskus ja See on lõbus. Selle võimsuse suurendamiseks on võimalik sünkroonida kuni 10 V90DW.

Su õde, si MHC-V71, ülaosas on puutetundlik paneel, mida saab kasutada omamoodi elektroonilise akuna. Mudelid MHC-V41 ja MHC-V21 1. rea lahter. Ettevõte ei unusta tavapärasemat mudelit nimega 3 BOX, mis on mõeldud neile, kes soovivad, et heli ühendatakse teleriga. Sellel on kaks uut mudelit, MHC-M80D ja MHC-M60D, millel on HDMI sisend ja DVD ühilduvus.

Kaasaskantav kõlar

Uus kaasaskantav karp SRS-XB41, SRS-XB31 ja SRS-XB21 neil on ka batucada funktsioon või parem, Peo tugevdajad, mis muudab seadme käsitrumlikuks. Funktsioon Juhtmevaba peokett, mis võimaldab teil sünkroonida kuni 100 sellist kasti, millel on kuni 24 tundi pidutsemist.

Hääled tühistatud

Kõrvaklapid bluetooth ainult tulevik. Sony sõnul moodustavad nad kahe aasta jooksul peaaegu 80% turust, pannes praeguse juhtmega peakomplekti tehnoloogiaajaloo prügikasti. Peagi esitleb ta seitset uut kõrvaklapimudelit.

Loendi ülaosa WH-1000XM2, mida spetsialistid peavad parimaks mobiiltelefoniks müra tühistamine turg. A Sony Samuti õnnestub sellel oma kasulikkust laiendada heade žestide abil: viige oma käsi telefoni lähedale ja müra summutamine tühistatakse, et saaksite kuulda, mida teine ​​inimene räägib.

Alfa-kaamera

A Sony ĂĽtles teie arve kaamera Brasiilias kasvas ta 2017. aastal 300% kolme teguri tõttu: toodi riiki rohkem kaameramudeleid, rohkem läätsi (25 erinevat mudelit) ning suurendati veebitootmise ja sotsiaalmeedia jaoks videotoodangut. Selle aasta jaoks tõi ta veel kaks mudelit – Alpha 7M3 ja Alfa 73, mõlemad kompaktse korpuse, täiskaadrisensoriga ja võimelised 4K videot salvestama.