Sony: patendid näitavad, millised võiksid olla uued PlayStation 5 kontrollerid

2020 on aasta, mil tutvume uue PlayStation 5-ga ja sellega tulevad kindlasti uued juhtnupud. Kuigi me ei tea endiselt välimust ega ühtegi teist, on Polygon leidnud uue patendi, mille on registreerinud Sony ise, näib olevat DualShock 5. See mudel on väga sarnane PS4-ga turule toodud mudeliga, kuid sisaldab funktsioone: tagasinupp, mida saab programmeeritud.

Portaal vastab nendele dokumentidele Maailma Intellektuaalomandi Organisatsiooni veebisaidil ja tehnilised illustratsioonid näitavad sarnasusi PlayStation 4 kontrolleri kujundusega. Erinevus seisneb nupus Tagasi ja selles, et PS-nuppu pole.

Pange tähele, et see täiendus sobib koos Sony hiljuti välja kuulutatud lisavarustusega DualShock 4-le. See lisavarustus toob sama tagasinupu PS4-kontrollerile. Lisaseadmeid turustatakse jaanuari lõpus.

Polygon kirjutab, et selle patenteeritud puldi nupud võivad liikuda mujale, mis tähendab, et pult ise on kohandatav isegi disaini tasandil. Pange tähele, et patent ei ole sünonüüm asjaoluga, et tellimus loodi või seda kaalutakse võimaliku käivitamise jaoks. Oleme varem näinud teisi Jaapani ettevõtete registreeritud patente, mis näitavad meile muid mängutellimusi, nii et see disain on tõenäoliselt lihtsalt tehnohiiglase test.