contador gratis Saltar al contenido

Sony peakomplekt WI-C200 teile iga päev

Sony peakomplekt WI-C200 teile iga päev

WI-C200 paistab silma suurepärase aku vastupidavuse ja tugeva bassi poolest, kuid paistab silma habras konstruktsiooni ja oodatust madalama helikvaliteedi poolest.

seda WI-C200 ainult kõrvaklapid bluetooth Kõrvaklapid on loodud publikule, kes soovib teie muusikat madalama hinnaga kuulda. Vastupidiselt Sony käivitati eelmisel aastal kui WF-1000XM3, WI-C200 keskendudes lihtsamale ehitusele ilma vanemates nõbudes leiduva tehnoloogiata.

Kui nüüd WI-C200 eristad oma võistlusest? Võtame testimiseks vastu peakomplekte ja nüüd saate täielikku analüüsi kontrollida.

WI-C200 tulistabWI-C200 võrsed on väga väikesed ja neid ühendav kaabel tundub väga habras

Kujundus

seda WI-C200 Minimalistliku kujundusega, kuid juhtmega ühendatud Bluetooth-peakomplekt. Selle ehitus on väga sarnane spordikõrvaklappidega, kus iga punga ühendav traat on tasane ja asub kaela taga. Selle valiku suurimaks puuduseks on siiski see, et niit on liiga pikk, mis loob silmuse lõualuu alla silmuse, mis lisaks sellele, et see pole elegantne, võib ka millessegi kinni jääda.

WI-C200 kõverJuhtme pikkuse tõttu loob WI-C200 esimesel kasutamisel ebameeldiva ja ebamugava kõvera.

Kuna see on siis Bluetooth WI-C200 on juhtmoodul telefoni paremal küljel. Selles on põhikontrollid nagu andmine esitamine / paus, Üles ja tagasi bänd, üles ja alla helitugevus ja aktiveerimine Google'i assistent (Android) või Siri (iOS). See moodul ei vastuta mitte ainult juhtimise eest, vaid loob kaalu tasakaalu, nii et telefonitoru on kasutaja jaoks stabiilne ja mugav. Selleks see Sony lisage vasakule vastukaal, millel on juhtmooduliga sama suurus ja kaal.

Kõige pettumust valmistav tegur WI-C200 selle ehituses kasutatud materjali kvaliteet. Plastik on liiga lihtne, andes moodulile ja kaablile hapra mulje, mis viib pungani. Kõrvaklappi pole soovitatav kunagi kaabli küljest lahti võtta ega tõmmata ning hoidke selle hoiustamisel liigset painutamist.

WI-C200 moodulJuhtmoodul WI-C200 ja vastukaal on valmistatud plastikust, mis tundub väga habras

Kõrvaklappide laadimisport Sony see pannakse juhtmoodulisse. See kasutab ühendust USB-C, nagu kogu ettevõtte 2019. aastal turule lastud heli tootesari, mis meeldib paljudele kasutajatele tänu nutitelefonides laadija kasutamise hõlpsale kasutamisele.

Passiivne isoleerimine WI-C200 võib pidada heaks kasutamiseks keskkonnas, kus on vähe müra. Mürarohkes keskkonnas, näiteks kesklinnas, võivad kasutajad end ebamugavalt tunda, sest sellised helid nagu sarved, väline muusika ja inimesed, kes räägivad suurel helitugevusel, läbivad kergesti isolatsiooni ja häirivad helielamust.

Heli

Kasutades oma suurimat helivara, Sony sisestati WI-C200 helidraiver alates 9mm mis reprodutseerib nii väikese seadme jaoks suurepärase bassi. Kuid see on ka kõik. Taasesitatav heli on tasakaalust väljas ja sellel on väga ebamugavad punktid keskmise ja kõrge sageduse taasesitamisel.

Testi tegemiseks mängitakse lisaks nutitelefoni ekvalaisimisele ka iga sageduse piiride mõistmiseks mõnda laulu kõige erinevamatest žanritest WI-C200.

WI-C200 magnetilised pungadWI-C200 pungi on magnetiline ja selle saab paigutada kasutaja kaela ümber nagu kaelakee

Nagu varem öeldud, on bassi sagedus nagu muusika ka siin peamine Halvad inimesed poplaulja Billie Eilish ja Hullumeelsus alternatiivsetest rokkbändidest Muse palju kasu ja reprodutseeritud sügava bassi ja sub-bass hästi määratletud. Bassiliinid, bassi keelpillid ja bassi tilk (üldine haripunkt dubstepi ja elektroonilistes žanrites) kõlab nagu heli puhkemine ja rõõmustab bassi austajaid. Ehkki keskmised ja madalamad sagedused pole täpselt määratletud, on telefon osutunud heaks muusika mängimiseks pop, elektrooniline ja dubstep.

Keskmine sagedus on häbelik, peaaegu olematu. Nagu muusika Barstooli sõdalane metallbändist Unistuste teater ja Äärelinna Jeesus alternatiivne ansambel Roheline päev, millel on muusikalise heli ehituse aluseks moonutatud kitarr, pole eeliseid. Kesk- ja keskosa / kõrgete puudumine muudab väga halva heli, määratlemata nii kitarril kui ka vokaalil, mis samuti sellel sagedusel esinevad.

Treble on keskmisest pisut kõrgem, kuid sellel on ka väike määratlus. Kui võrdsustada ja proovida seda sagedust selgemaks ja tasakaalukamaks muuta, siis WI-C200 jõudis oma piirini, kui üritasime (edutult) heli selgeks teha. Muusika on udune, meenutab odavamaid kõrvaklappe ja vähem võimsaid draive.

Aku ja ühenduvus

Aku WI-C200 on olnud 15 tundi autonoomiat kasutas pidevalt, võttis 3 tundi täis laadima. Laadimine juhtmooduli USB-C pordi kaudu, mida saab laadida läbi PC, Märkmik või mobiiltelefonide laadijad 5W.

Selle hinnaklassi peakomplektide puhul on autonoomia siiski väga rahul WI-C200 ei ole taimer või andur, mis tuvastab, et telefonitoru ei kasutata. Näiteks kui kasutaja võtab kõrvaklapid ära ja hoiab neid lattu, kuid unustab need välja lülitada, tarbib ta akut pidevalt.

Juhtmoodul WI-C200Juhtmoodulil WI-C200 on kõik, mida vajate, et nutitelefon taskust välja tõmmata

Ühendus alates Sony läbi tehtud Bluetooth 5.0, Mis tähendab, et ühendus on väga kõrge kvaliteediga, ilma muusika esitamisel lämbumata ja lukustamata. Kasutajate jaoks, kes kasutavad seda mängudes või sarjade ja filmide vaatamisel, märkan heli ja video vahel siiski väikest viivitust.

Mikrofon

seda WI-C200 sellel on lihtne mikrofonimudel, mis on loodud just kõnede ja kõneteadete hargnemiseks. Meie testide ajal suutis mikrofon vaiksemas kohas rahulikult heli lüüa, ehkki see oli veidi summutatud ja paljude määratlusteta.

Suurema müraga kohtades, näiteks kesklinnas ja kaubanduskeskustes, eraldavad mikrofonid heli välisest mürast ja tulemused pole head. Teise poole inimestel on raske aru saada, mida räägitakse.

Valmis

seda WI-C200 alates Sony on ettevõtte bluetooth-peakomplektide kõige kättesaadavam valik ja vastab helikvaliteedi osas kõige vähem nõudlikuma publiku ootustele. Kuigi peakomplekt on habras, on selle tasu 199.00 R $, kui kasutaja on selle käsitsemisel ettevaatlik.

Kulude ja tulude suhe on ühenduse loomiseks üsna rahuldav Bluetooth 5.0parim aku kestvus ja bassid, mis on väga kohal. Kui teil on mõte seda osta igapäevaseks kasutamiseks, ostke seda kartmata. Muusikasõltlased peavad siiski kaks korda mõtlema, sest see telefon ei paku kaugeltki selliseid heli üksikasju nagu premium-firmade omad WF-1000XM3.

seda WI-C200 leiate ametlikest veebipoodidest Sony Brasiilias.

WI-C200 tehnilised andmed

Mall WI-C200
Ühenduvus Bluetooth 5.0Codec: SBC, AAC
Aku 15 tunni kestus
Sageduskarakteristik 20 Hz – 20 000 Hz (proovivõtt 44,1 kHz)
Kaal Hinnanguline. 19 g
Värv Must ja valge
Hind R $ 199.00
 • Kujundus – 7,5 / 10
 • Heli – 6,5 / 10
 • Ühenduvus – 9,5 / 10
 • Mikrofon – 5/10
 • Akud – 10/10

7,7 / 10

Sony peakomplekt WI-C200 teile iga päev

WI-C200 paistab silma suurepärase aku vastupidavuse ja tugeva bassi poolest, kuid selle konstruktsioon pole habras ja helikvaliteet on ootustest madalam.

Pro

 • Kerge ja mugav
 • Aku
 • Tugev bass
 • Kiire laadimine

Miinused

 • Keskmise ja kõrge sagedusega pimestamine
 • Haprus
 • Madala kvaliteediga mikrofon