Sony registreeris PlayStation 5 patendi ja julgustas kasutajaid

See uudsus julgustab kõiki, kes mängisid PlayStationi eelmises versioonis, kuna lekke tagasi ühilduvus võib lõpuks jõuda uute Sony konsoolideni

Alates PS4 turuletoomisest, paljud kasutajad on hakanud mõtlema, kuidas jätkata põlvkonna maailma juhtivaid videomänge. Ja nüüd on meil lõpuks võimalus selle võimaluse kohta uudised seda Sony valmistub PlayStation 5.

Ettevõtte loodud patent registreeriti alates 2016. aasta novembrist, kuid see oli konsultatsiooniks kättesaadav alles 2. oktoobril. Kauaoodatud uus põlvkond lubab mängude kogujate kasutajatele kuulujuttude järgi meeldida tagurpidi ühilduvus Juba teel.

Sony vastab mõne mänguri nõudmistele

SEE tagurpidi ühilduvus on koduomanike üks suurimaid taotlusi Mängukeskus ja Sony näib töötavat järgmise põlvkonna kasutajate rõõmustamiseks. Mängud alates PS4, PS3, PS2 ja isegi kõige armsam PS1, nad saavad lõpuks oma mängu käivitada uuel mudelil, millel pole veel kindlat väljalaske kuupäeva. Patenti kujutav pilt on välja antud ja selles on visuaalsed üksikasjad selle välja nägemiseks:

Patendipilt illustreerib uue Playstation 5 võimalikke funktsiooneMängu tekstuur sobib töötamiseks uutel ekraanidel

Pealkiri “Uuesti emuleerimine“, Patent on registreeritud aadressil Sony Interactive Entertainment America LLC, ettevõte, mis kontrollib kaubamärki Mängukeskus. See kirjeldab ĂĽksikasjalikult keerukaid tehnikaid vanade mängutekstuuride purustamiseks ja nende muutmiseks uuteks. Mängude jaoks loodud protsess kohanemiseks kaasaegsemate ekraanidega, kuna nende väljaandmise ajal olid nad halvema ekraanikvaliteediga.

Kontrollige patendi kirjeldust:

„Igal varal, olgu see tarkvara taotletud tekstuur või vana arvutimängutarkvara, on seotud ainulaadne identifikaator.

Ainulaadse identifikaatori saab anda vara räsimisel ja seejärel salvestatakse vara koos identifikaatoriga andmestruktuuris. “

Ülaltoodud tsitaadist võib ettevõte leida, et ühilduvust on võimalik tagurpidi tuua PlayStation 5, pakkudes rohkem tõendeid selle kohta, et see uus funktsioon võib olla uue põlvkonna üks suurimaid pealkirju. Vaadake, mida teised sama patendi tsitaadid ütlevad:

„Kunstnik vormistab tekstuurid uuesti originaaltarkvaras oodatust kõrgema eraldusvõimega kuvamiseks ja salvestab need koos identifikaatoritega andmestruktuuri.

Algupärane tarkvara reprodutseeritakse seejärel kõrgeima eraldusvõimega ekraanil, kus varakõned (näiteks tekstuurid) on kinni peetud, tuvastatud ja sisestatud andmestruktuurid, et taastada uuesti vormistatud vara vastava identifikaatoriga. Seejärel lisatakse uuesti esitatavad varad mängu esitlusse. “

Põhimõtteliselt on see kirjeldus tagurpidi ühilduvus, kuid pole veel kinnitust selle kohta, kuidas ja millal Sony kavatseb seda uut funktsiooni kasutada. See on sellepärast, et ümbertegemine mäng PS4 piisav kasumlikSee oleks aga suurepärane turundustrikk uute konsoolide müügi suurendamiseks.

Veelgi enam, kui Jaapani ettevõte lõpuks pani tagurpidi ühilduvus oma uuel konsoolil täidab see kogukonna ühe suurima taotluse (kui mitte suurim). Kuid kuulujuttudega on alati oluline olla ettevaatlik.

PlayStation 5 kohta pole meil endiselt palju konkreetseid ĂĽksikasju

Kuigi paljudes lekitustes mainitakse, millised on uue põlvkonna uued omadused, pole ükski neist kuulujutudest kinnitust leidnud ja me ootame seda põnevusega. Sony ütle ise. SEE tagurpidi ühilduvus jaoks on suur edu PlayStation 5, aga seda on ka huvitav kaasas kanda ristmäng mängijatele, kes on praeguses põlvkonnas.

Pilt kujutab uut Playstation 5PS5 kuvamisvõimalustest on välja antud palju pilte

Samuti on tõendeid selle kohta, et uute põlvkondade jaoks kehtestatakse uued kontrollid ja vastavalt Sony, kuni 2021. aastani ei kuulutata midagi uut. Kuulujutud jätkuvad, nii et see ootab endiselt, kuni ettevõte seda uut lekitust kommenteerib (või mitte).

Allikas: Daily Mirrors

Mida arvate PS5 tagurpidi ühilduvusest? Millist vana mängu kavatsete mängida, kui kuulujutud saavad kinnitust? Andke meile kommentaarides teada!

Kuulujutt: Sony Playst võib lekkida teavet PlayStation 5 kohta