Sony teatas BGS 2015-l Zodiac Knights: Soldier Soulsist

Sodiaagirüütlid: Sõdurite hing on selles edukas frantsiisis uus mäng. Selle töötas välja MõõdukasJaapani mängude arendusettevõte, mille on välja andnud ainult Bandai Namco. Seda mängu saab mängida mitmikmängus või üksikmängus (kuni 2 mängijat) ainult PC ja Sony konsoolidel: PlayStation 3 ja PlayStation 4. Alma de Soldadosel on meil mäng esimest korda CDZ Seda Asgardi saaga (kontrollige ajaskaala: Varjupaik > Asgard > Poseidon > kurat).

Ryo Mito, tootja CDZaastal deklareeritud BGS 2015 et mäng sai rea täiustusi: lahingusüsteem on arenenud, mängimist on täiustatud, seitsmes meel on muutunud tugevamaks, liikumiskiirus ja aeg löögist on parandatud. Sest Playstation 4 mängud on 1080p ja 60 kaadrit sekundis. Mängus on ka eksklusiivne käivitamise DLC: originaalvärvid pärit Jumalanna Athena ja originaalsed värvid kurat, põrgu keiser.

Ürituse ajal teatas ettevõte ka, et mäng dubleeritakse telesarjaga samaks heliks. Sõduri hing on programmi esimene pealkiri Bandai Namco käivitatakse koos brasiilia dubleerimine. Häälnäitleja pärit Tähtkonna rüütlid on ka aktiivne Brasiilia mängunäitus.

Hermes Baroli, väljendanud Seiya, on üritusel 8. – 9. Francisco Bretas, väljendanud Hyoga, alles 10. päeval. Elcio Sodré kellele on häälnäitleja mõeldud Shiryu siseneb BGS 8., 9. ja 10. päev. Marcelo del Grego kes on toimetajad ja tõlgid, osalevad pressikonverentsi ajal 8., 9. ja 10. päeval toimuvatel üritustel Sony vabastas treileri Sodiaagirüütlid: Sõdurite hing, vaadake allpool.

Kas sulle meeldib Tähtkonna rüütlid? Kas lähete mängu nautimiseks Brasiilia mängunäitusele?