Sony uuendab juhtmeta kõlarit EXTRA BASS ja see lubab pidutseda kõikjal

Suvepuhkust oodates on Sony uuendanud oma juhtmeta kõlarite portfelli EXTRA BASS koosseisus, tutvustades kolme uut mudelit: SRS-XB43, SRS-XB33 ja SRS-XB23. Jaapani tootja lubab oma uues disainis suurepärast helikvaliteeti, kuid samal ajal suuremat vastupidavust ja kasutatavust.

Nendel kõlaritel on parem bassi muutmine ja nende Extra Bass tehnoloogia järgmine samm, lubades helirõhu suurendamisel vähem heli moonutusi. Sony väidab, et XB33 mudeli helirõhk on umbes 30% kõrgem, vastupidiselt moonutustasemele, mis on eelmise mudeliga võrreldes langenud umbes 25%.

XB43 mudelil on seevastu peaaegu ristkülikukujuline membraan, mis erineb standardsest ümmargusest formaadist. Sellel mudelil on kahesuunaline kõlar, mis on ühendatud madalate ja keskmiste sageduste jaoks mõeldud kõlariga ja kõrgema jaoks tweeteriga. Niisiis suudab Sony öelda, et peale võimsa heli ja sügava bassi suudab ta ka vokaali selgemaks muuta.

Sony ütleb, et kõlar on varustatud koonuse ja tolmukattega firmalt MRC (Mica Reinforced Cellular), mis lisaks kaitsmisele aitab siiski kaasa parema helikvaliteedi saavutamisele. Heli parandamiseks on optimeeritud ka küljel konfigureeritud passiivne radiaator. Ja Live Sound režiim simuleerib kolmemõõtmelist heliprojektsiooni, lubades abi pidudel.

Uus disain tagab ka IP67 sertifikaadi, muutes kõlari veekindlaks (isegi soolaseks, kui otsustate selle randa viia), tolmu ja isegi rooste. Mis puutub kaitsesse, siis on kolonnid vastupidavad löögile ja löökidele, vastupidavad vältimatutele löökidele või kukkumistele, ütles tootja.

Uutel kõlaritel on tuled, mida saab hallata tasuta rakenduse Fiestable kaudu, kus on võimalik panna valgustus muusika taktis vibreerima. Ja kui otsustate disko ehtsaks muuta, saate Bluetoothi ​​kaudu ühendada kuni 100 krabitud kõlarit, mis kõik on sünkroonitud soovitud muusika ja valgustusega.

Kõlarid lubavad aku kasutusaega kuni 24 tundi, võimaldavad laadimist USB-C kaudu ja kui teil on vaja oma nutitelefoni toita, toimivad need ka USB-A kaudu ka toitepangana. Telefoni abil saate kõlaris lugusid esitada Bluetoothi ​​või NFC kaudu.

Kõik kolm mudelit tulid turule juuli lõpus. XB43 mudel on saadaval mustas ja sinises hinnaga 230 eurot; XB33-l on kolmas hall värv ja see maksab teile 150 eurot; ja lõpuks on XB23 mudelil rohkem värvilahendusi, lisage punane ja roheline, hinnaga 120 eurot.