Soovite asendada ravimid nanoanduritega ja võita PITCH Web Summit

Nutrix oli kolmest startup-finalistist esimene, kes tunde varem lavale astus, oma projekti võistlusžürii ees kaitsma ja lõpuks välja valiti. Seekord langes žürii valik kokku avaliku eelistusega, kus Nutrix asus samuti juhtima, kogudes 40% eelistusest.

Praegu hõlmab Nutrixi „mitte pealetükkiv“ ettepanek nanoanduri asetamist ühe hamba taha, mis toimib diabeediga inimestele mõeldes sülje glükoosisisalduse jälgimiseks.

Žüriile esitluse ajal oli projekti mentor öelnud, et see on alles algus ja startupi väljatöötatud tehnoloogiat saab rakendada ka muude vaevuste korral.

“Loodan, et suudame ravis tõesti muutusi ja häireid tekitada ning hakata jälgima erakordseid asju, et saaksime kõigi tervist parandada,” ĂĽtles Maria Hahn PITCHi võitnud karikaga käes veebilava keskastmest.

Konkursi lõpus osalesid kaks uut idufirmat, inglise keeles BRB ehk Be Right Back, reisitellimuse teenus ja Banjo Robinson, postitellimusplatvorm lastele, kes olid väljamõeldud reisikasside poolt üle maailma saadetud.

Sel aastal valiti finalistid välja 135 ettevõtte seast erinevatest piirkondadest, nende seas oli mitu Portugali ideed. Nagu eelmisel aastal, pole ka PITCHi 2019. aasta väljaandel seotud auhinnaraha, vaid tasub üritusel ainult esile tõsta.

Veebitippkohtumist nägi SAPO TEK

SAPO TEK jälgib veebitippkohtumist ja toob lisaks oodatud uudistele lähipäevil ka kõige asjakohasemad teemad ja suundumused. Kohtumiseni Web Summitil või Night Summitil? Vaadake meie tippkohtumispäevikusse kogutud piltide galeriid.