Sotsiaalvõrgustike ja nutitelefonide ignoreerimine on lihtsam kui 50

Umbes kolmandik inimestest kogu maailmas (34%) ĂĽtleb, et neil on raskusi digitaalmaailma ignoreerimisega, isegi kui see peaks nii olema, selgub GfK uuringust, eriti kuni 49-aastaselt.

Alates 50. eluaastast on neid, kes tajuvad selliseid raskusi, rohkem neid, kes tunnevad end mugavalt, kui nad pole ühendatud telefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu saabuvate sõnumite või Facebooki ja ettevõtte väljaannete, meeldimiste või kommentaaridega. .

Sellegipoolest registreeris 50–59-aastaste grupp juba 23%, kellel oli raskusi tehnoloogiast eraldamisega. “See näitaja tõendab kaudselt, et varem nooremate rĂĽhmadega, näiteks aastatuhandetega seotud käitumine ĂĽletab tänapäeval enamiku elanikkonnast,” rõhutas GfK Portugal ajakirjandusele saadetud märkuses.

Noorim uuritud vanuserĂĽhm – vanuses 15–19 – oli seal, kus suurim protsent inimesi (44%) ĂĽtles, et lahku minek on keeruline. Selles rĂĽhmas ĂĽtles vaid 11%, et nad ei kogenud seda raskust.

tek grafico gfk 2017 “data-title =” tek grafico gfk 2017 – Sotsiaalsete võrgustike ja nutitelefonide ignoreerimine on pärast 50. aastat lihtsam – SAPO Tek “> tek grafico gfk 2017

Sooliselt pole vahet praktiliselt, see tähendab, et 33% meestest ja 35% naistest on tehnoloogiat raske ignoreerida isegi olukordades, kus nad seda peavad tegema.