SpaceXi Dragon 2 juhtimiseks ei pea te olema astronaut. Nüüd proovige ... - Sait täna

SpaceXi Dragon 2 juhtimiseks ei pea te olema astronaut. NĂĽĂĽd proovige … – Sait täna

Kosmosehuviliste uudishimu juhivad uued avastused ja hilisemad tehnoloogilised sammud, mida SpaceX, NASA ja teised kosmosetööstusega seotud ettevõtted esindavad. Kuid pilk on juba suunatud tulevikule, kui tavainimesed saavad kosmoses turismi teha, ja seetõttu peame üha enam toitma noore lapse unistust, milleks on olla astronaut.

Ja see mõte on kindlasti SpaceXi inseneril, kes tegi simulaatorid kõigile kättesaadavaks, et kogeda Dragon 2. sõiduki juhtimise tunnet.Ettevõte selgitas, et see oli tõeline liides, mida NASA astronaudid sõiduki edukaks juhtimiseks rahvusvahelisse kosmosejaama juhtisid. Ja saate seda teha sellel SpaceXi veebisaidil.

tehnika sait

Kaugeltki mitte kerge ülesanne on viia laev ISS-iga vastavusse veaga alla 0,2%, vastasel juhul hävitab see miljonite dollarite väärtuses sõidukeid. Selleks peate kosmosejaamas risti karva joondama ekraanil oleva liidese abil kiirendusest kõrgusele, kuid pidage meeles, et on ka selliseid tegureid nagu raskusjõud, mida tuleb arvestada, nii et miski pole lineaarne. Võite proovida nii palju kui soovite.