SPC debĂĽteerib Portugali nutitelefonide maailmas alla 130 euro mudelitega

Tarbeelektroonikatoodete arendamisele spetsialiseerunud tehnoloogiaettevõte SPC otsustas siseneda nutitelefonide turule. SMART ja GEN on uues algtaseme seadmete kataloogis saadaval kaks mudelit, mis tõstavad esile suure ekraani ja kaheksatuumalise protsessori kombinatsiooni.

GEN-vahemik koosneb kaheksatuumalise protsessoriga terminalist, 19: 9 formaadis ekraaniga, kahest kaamerast ja mälukonfiguratsioonist kuni 4 GB RAM-i ja 64 GB sisemäluga. Siia kuuluvad GEN LITE mudel ja GEN mudel, mille väärtus on vastavalt 89,90 ja 99,90 eurot.

SMART SPC valik koosneb kolmest nutitelefonist, millest kaks on juba turul, SMART LITE väärtusega 59,90 eurot ja SMART hinnaga 79,90 eurot. Kohe on turule toomas SMART MAX, olles telefonis kõige kallim, hinnaga 89,90 eurot.

Nende kahe vahemiku abil on SPC-l selge eesmärk: “juhtida algtaseme mobiiltelefonide segmenti Portugalis”. Rohkem kui 30-aastase kogemusega olmeelektroonika sektoris on ettevõte spetsialiseerunud selliste seadmete kujundamisele nagu tahvelarvutid, tõelised traadita peakomplektid ja kaasaskantavad kõlarid.