SPC tugevdab IoT panust uute seadmete ja rakendusega, et seda kõike kontrollida

SPC kaubamärk pole Portugalis veel hästi tuntud, ehkki see on olnud turul juba kolm aastat ning alates selle aasta algusest on see oma kohalolekut kauplustes tugevdanud, eriti tahvelarvutite, heli ja kantavate seadmete jaoks mõeldud lahendustega. Täna esitas ta asjade Interneti (IoT) uue strateegia, milles ta garanteerib, et tal on lahendus enamiku tehnoloogia levikut takistanud probleemide lahendamiseks.

“Me tahame muuta asjade maailma revolutsiooniliseks. Ja alustame nutikodust, ӟtles SPC Spain peadirektor Jose San Emeterio kõhklemata. Vastutava isiku jaoks on asjade Internet muutunud lubadustest millekski reaalseks, kuid seda pole meie kodudes massiliselt ĂĽle võetud peamiselt seetõttu, et ja kui seda peetakse endiselt luksustooteks, on võimaliku andmevargusega seotud turvalisuse probleemid, aga ka funktsionaalsuse põhjustel, kuna seadmed töötavad iseseisvalt ja ei “koostööd” ning kuna iga seadmerĂĽhma jaoks on vaja erinevaid rakendusi.

“Tahame teha hĂĽpe edasi lahendusega, mis vastab kõigele,” selgitas ettevõtte peadirektor ja tõi välja, et vastus peitub SPC-Smart Home’is, mis ĂĽhildub iOS-i, Androidi, Google’i assistendi, Amazon Alexa ja IFTT-ga. “Täna räägivad kõik seadmed omavahel ja kui need ĂĽhel viisil töötavad, mõjutab see teiste käitumist – kõik on SPC nutikate kodutoodete juhitavad – ja kõikidest taskutest käeulatuses,” kaitses ta.

SPC on teinud koostööd Hiina ettevõttega Tuya – Intelligence inside, millel on arenduslepingud 200 riigis ja mis on nĂĽĂĽd jõudmas PĂĽrenee turule.

SPC tootevalik keskendub nüüd neljale tootekategooriale, näiteks valgustuse, kodumasinate juhtimise, turvalisuse ja keskkonnakorralduse ning mitmesuguste mugavustega. Täna teatas ettevõte seitsmest uuest nutivalgustist ja LED-ide komplektist, kahest uuest pistikupesast ja kolmest uuest kaamerast. Samuti on olemas kaks uut tolmuimejat, lõhnaaineid ja uusi infrapuna juhtimisseadmeid.

“See on põhimõte. Valmistame ette laiemat haaret ja piiranguid pole. Kõik saavad suhelda, omavahel rääkida ja pakkuda meie klientidele suurepäraseid kogemusi, ”kaitses Jose San Emeterio.

Eeldatakse, et tooted jõuavad Portugali oktoobri alguses ja hinnad pole veel kindlaks määratud.

Toimetuse märkus: uudiseid on täiendatud täiendava teabega. Viimane värskendus 15:28.