Spetsiaalne kutse neile, kes armastavad Diolinuxi!

Ma olen siin, et teha teile väga eriline kutse! Nüüd on ka Diolinuxi kanal uues sektoris ja me tahame, et te seal oleksite!

Alustasime uut etappi projektis „Diolinux“, nagu me seda nimetame. Sisse elu on väga huvitav suhtlemisviis avalikkuse, meelelahutuse ja teadmistega, kuid kummalisel kombel ei meeldi YouTube seda tüüpi formaadid erinevalt Tõmblema.

Me jätkame elu ka YouTube’is, kuid need on kanali standardsed sisuversioonid, ainus erinevus on otseĂĽlekandes, juba Tõmblema, keskendume peamiselt Linuxi jaoks mõeldud mängudele, loomulikult võime rääkida erinevatest teemadest, kuid käivitame mängu peaaegu iga päev, et saaksite meiega lõbutseda.

See projekt on mõeldud otseülekandeks Twitch TV igal nädalapäeval ja jätkake võimalikult sageli järgmistel päevadel. Täna elame seal, teil on vaja ainult juurde pääseda meie Twitchi kanal ja järgige.

Kanalit tasub jälgida ja võib-olla isegi Twitchi rakendus nutitelefoni alla laadida, nii et teid teavitatakse sellest iga kord, kui me otseülekande teeme, võimaldades teil seda vaadata elu ja ka otseülekandeid, suhelda meie ja teiste vaadatavate inimestega.

Mis puutub mängu, siis ĂĽldiselt tellime YouTube’is laupäeva selles mõttes sisu postitada, kuid mitte gameplays loomulikult on erinevaid videoid, tasub silma peal hoida, videod tulevad seal alati välja kell 19 ja seega on meil nädalas 7 videot! ?

Kätte on jõudnud aeg näidata, et Linuxit saab mängurõõmuks kasutada internetimänguriruumis, milleks on Twitch! Teie märk #LinuxGamersGeneration!

Tule liitu meiega Twitchis, nii et meil on kohtumisi iga päev pärast kella 19.30, oota! ?

Näeme uuesti!