Splatoonmaania? Nintendo käivitas tühja Switchi kasti, kust osta

See Splatoon 2 eriväljaanne on mõeldud “päris” fännidele, kes on ostnud Nintendo Switchi

Kuidas sul läheb?  Nintendo käivitas tühja Switchi kasti, kust ostaTühi karp: Nintendo saab Splatoonmaniat muuta ainult Switchi jaoks

Kujutage ette olukorda: teie, kes elate Jaapanis, ostate Nintendo Switch 3. märtsil videomängude ülemaailmse väljaandmise ajal. Kindlasti makstakse teile komplekteerimise eest Zelda legend: metsiku hingeõhk ja kõik, millel on õigus siseneda eriväljaanne mäng.

Peaaegu kolm kuud pärast konsooli käivitamist on teie järgmine suur kirg 2. platoon. Kuna Nintendo Direct on sellele praktiliselt suunatud ja eksklusiivsed tooted nagu Joy-Cons, Pro Controller ja ümbrised, satute ummikusse: Minu Nintendo Switchi kastil pole Splatooni märki. Ja nüüd?

Nüüd võib olukord tunduda naljakas või lihtsalt absurdne, kuid Nintendo võttis seda tõesti arvesse. Nii palju, et Jaapanis teevad seda ettevõtted hakkas müüma Nintendo Switchi kaste, Splatoon 2 eriväljaannet, milles polnud sisu.

Ainult 540 or või 5 dollarit, Jaapani suured N fännid saavad selle päevaga leppida 21. juuli kast, millest saab Nintendo Switch + Joy-Cons pakett mängust Splatoon +, just sel juhul, ainult kast.

Spetsiaalset kampaaniat mĂĽĂĽakse esialgu ainult Jaapanis

Nagu olukord ei saaks enam absurdne olla, soovitas Nintendo toodet “Splatooni fännidele, kellele juba kuulub Nintendo Switch”, ja mĂĽĂĽs selle teise versiooni. kimp kuid fĂĽĂĽsilise mängu asemel a mängukoodiga kaart. HĂ„STI.

2. platoon – ja selle tĂĽhised variatsioonid – käivitatakse 21. juulil. Vaatamata sellele on see mäng 60 dollarit, toob kaasa uue mängijaloo reĹľiimi, uued relvad, stsenaariumid ja muud emotsioonid. Loodetavasti on mängu kohta rohkem teavet selgus E3 2017-l. Eks näeme hiljem.

Lisateabe saamiseks jätkake lugemist Showmetech.