Sporditähed saavad vabalt reklaamida uut Powerbeats Pro-d

Seda Powerbeats ProApple’i tĂĽtarettevõtte uued täiesti uued traadita kõrvaklapid jõuavad turule alles järgmise aasta mais (valitud riikides). See pole muidugi takistanud Beatsil kampaaniat oma uut toodet reklaamima nii, nagu see talle kõige rohkem meeldib – täis kuulsusi ja mõjukaid pilte.

Reklaamis “Välja antud” (“Aheldamata”), rida suuri tähti ja sporditähti teevad seda, mida nad kõige paremini teavad: nad lähevad väljakule (või väljakule, jõusaali või areenile …) ja treenivad oma uuel Powerbeats Pro’l – seda kõike Music Becki uue heliga. , “Välku nähes”, mis ilmus ka täna ja on nĂĽĂĽd saadaval Apple Musicus.

Videol olevate erinevate sportlaste seas on meil selliseid staare nagu Eden Hazard (jalgpall), LeBron James (korvpall), Serena Williams (tossud), Simone Biles (Kunstiline võimlemine), Odell Beckham noorem (jalgpall), Jasmine Perry (ballett) ja Brasiilia Leticia Bufoni (rula).

Reklaami väga kaasahaaravas stiilis ja filmireĹľiimis, mis on täielikult keskendunud Powerbeats Pro’le, reĹľissöör Hiro Murai, filmitegija, kes võitis hiljuti muusikavideo jaoks parima muusikavideo eest Grammy. “See on Ameerika”, autor Childish Gambino. Beatsi sõnul on film uues kampaanias esimene tegevuseseeriast “Välja antud”, keskenduge uutele kõrvaklappidele.

See on lahe, eks?

MacRumorsi kaudu