Sport juhib 2019. aasta kuumimat teemat Facebookis. Nimekirjas on ka Cristina Ferreira ja tulekahjud

Millised on 2019. aastal sotsiaalvõrgustikes enim räägitud ja tähistatud teemad? Facebook avaldas tänavuse ülevaateaasta 2019, kusjuures subjektid kommenteerisid ja tähistasid aasta kõige rohkem sotsiaalvõrgustikes, lähtudes aasta esimesest 11 kuust.

2019. aasta esimesel kuul oli kõige populaarsem Cristina Ferreira oma debüüdi eest uues SIC-programmis, veebruaris oli aga enim räägitud kuulus Oscari tseremoonia. Selle aasta kolmandal kuul tähistab Cristiano Ronaldo kübaratrikk Madridi Atletico vastu suhtlusvõrgustikke.

Pariisi Notre-Dame’i katedraali tulekahju oli aprillis enim kõneainet pakkunud teema, mais oli aga tipphetk Benfica võit kuue aasta jooksul viienda Portugali liiga tiitli saavutamisel.

Jätkuvalt spordirindel oli juunis kõige enam räägitud teemal Portugali võit Rahvuste Liigas ja järgmisel kuul João Gilberto surm. Aastal, mis oli Amazonase tulekahjude käes, tõi August teema sotsiaalvõrgustikes arutelule ja septembris oli surma kord taas väga populaarne, nimelt laulja Roberto Leal.

Oktoobris tähistasid Portugalis seadusandlikud valimised Facebookis arutelusid ja novembris oli see spordiala taas tähelepanu keskpunktis – Jorge Jesus võitis Libertadorese karika.

Selle loendi realiseerimiseks analüüsis Facebook terve kuu teemade mahtu ja võrdles seda eelmise aasta mahuga. Andmeid analüüsitakse anonüümselt ja kogutakse, et tuvastada 2019. aasta ainulaadsed teemad ja hetked.

Ăślevaate aasta 2019 Facebook Portugal “data-title =” Ăślevaate aasta 2019 Facebook Portugal – Sports juhib 2019. aasta kuumimat teemat Facebookis. Nimekirjas on ka Cristina Ferreira ja tulekahjud – SAPO Tek ”> Ăślevaate aasta 2019 Facebook Portugal

Aasta lõpuga pakub Facebook oma uudisvoos ka isikupärastatud Year in Review videot, mis näitab hetki, mis tähistavad 2019. aastat iga kasutaja mõttes. Videoid saab muuta ja jagada sõprade ja perega ning neile pääseb juurde Facebooki rakenduse “mälestuste” kaudu.

Sel kuul on ka YouTube ja Google oma platvormidel jaganud kõige populaarsemaid aineid Portugalis ja kogu maailmas.