Spotify eemaldab limiidi laulude privaatsesse raamatukokku salvestamiseks

Spotify eemaldab piirangu lugude arvule, mida iga kasutaja saab oma isiklikusse teeki salvestada. Seni võis iga profiil teie kontol koguda ainult 10 000 lugu, kuid nĂĽĂĽdsest saate salvestada nii palju lugusid kui soovite. Muudatused tehti teatavaks eelmisel teisipäeval (26) ja need tehakse järk-järgult kättesaadavaks kogu maailma kontode vahel, veebi- ja rakendusesiseste versioonidena personaalarvutitele ning Androidi ja iPhone’i (iOS) telefonidele.

LOE: Spotify avaldab Brasiilias tasuta 3-kuulise reklaamikampaania

Spotify kogu arvestab kõiki laule, mis on salvestatud, kui kasutaja klõpsab nupul Meeldib, olgu see siis üksikrajal, taskuhäälingul või tervel albumil. Enne kui jätkate, jõuab keegi 10 000 lemmikartikli piirini järgmise veateatega: „Eepiline kogu, mu sõber. Teie teegis pole enam ruumi. Rohkem salvestamiseks peate mõned laulud või albumid kustutama.

Ăśks ĂĽhes Spotify võimaldab teil oma raamatukogus piiramatult muusikat salvestada – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Spotify võimaldab teil oma raamatukogus piiramatult muusikat salvestada – Foto: Marvin Costa / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Uus sĂĽsteem ei muuda aga esitusloendites seatud lugude piiri – see jätkub 10 000 eseme tõkkega. See muudatus ei suurenda ka platvormil lubatud allalaadimispiirangut, see tähendab, et kasutajad saavad jätkata kuni 10 000 loo allalaadimist võrguĂĽhenduseta kuulamiseks viies seadmes, mille jaoks nad saavad oma profiili kasutada.

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Kui varasem limiit tundus enamikule tavakasutajatest liialdustena, on piiramatu kokkuhoiu vabastamine raamatukogus voogesituse kogukonna kasutajate seas korduv taotlus, kuna kataloog pakub kuulamiseks ja meeldimiseks üle 50 miljoni loo. 2017. aastal lükkas Spotify idee tagasi: „Praegu pole meil kavas teie muusikapiiri pikendada. Põhjus on see, et vähem kui 1% kasutajatest saavutab selle ”.

Spotify tegi selgeks, et täna välja kuulutatud värskendused avaldatakse järk-järgult ja kui limiitsõnum mõjutab mõnda kasutajat, tuleb uue kogemuse peatseks nautimiseks oodata.

Spotify kogukonna ja The Verge kaudu