Spotify hädas? Nubank ja teised rakendused ei avane iPhone’is

Nubank, Spotify, Swarm, Pinterest ja muud rakendused olid sel reede hommikul probleemidega (10). Kasutajad teatavad, et rakenduse avamisel sulgub programm varsti pärast seda. Rike ilmneb iPhone’i (iOS) telefonides isegi värskendatud operatsioonisĂĽsteemiga. Rakenduse ebastabiilsuse põhjustab teenuse kasutatava Facebooki sisselogimissĂĽsteemi tõrge. Google Trendsi, Google’i otsingu jälgimise platvormi, otsing näitas suuremat huvi Spotify väljaande vastu selliste terminitega nagu “spotify krahh” ja “spotify avamine ja sulgemine”, kuid sama viga ilmus mitmetes iPhone’i rakendustes.

LOE: Spotify: 8 „peidetud” nõuannet, mida peaksite teadma

Veebiteenuste toimimist jälgiva veebisaidi Downdetector andmetel on Pinterestil 158 kaebuse tipp, samas kui Nubank on kogunud ĂĽle 700 ja Waze ĂĽle 150 aruande. Vahepeal on Spotify jõudnud ĂĽle 12 000 kaebuse, alustades umbes kell 8 hommikul. Kõik kommentaarid viitavad iPhone’i rakenduse versiooniga ainulaadsele probleemile. TechTudo uudistetoas on viga edukalt paljundatud mitmes rakenduses. IOS-is avatuna töötab rakendus mõne hetke ja naaseb seejärel avaekraanile.

Kasutajad teatavad, et Spotify on keelatud: rakendus avaneb ja sulgub varsti pärast seda

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Spotify puhul põhjustas iPhone’is ilmnenud viga rakenduse sulgemise kohe, kui kasutaja selle avas. Muusikarakenduse desinstallimine ja uuesti installimine ei aidanud probleemi lahendada. Viga ei lahendanud ka iPhone’i vormindamine ega taaskäivitamine.

Mõned Interneti-kasutajad väidavad siiski, et kui tellite Premium-paketi, saate allalaaditud muusikat kuulata ilma, et Spotify kuvaks iOS-i lennukirežiimi aktiveerimisel viga. Sama improviseeritud lahendus töötab ka Pinteresti puhul.

Nubanki 1-st on samuti ebastabiilsus – Foto: Reproduction / TechTudo

Nubankil on ka ebastabiilsus – Foto: reprodutseerimine / TechTudo

Twitteris on ka teateid, et ka sellised mängud nagu Free Fire ja Call of Duty Mobile kukuvad kokku ja neid on võimatu kasutada. Nubanki kliendid kurdavad, et rakendus ei avane sama vea tõttu. Sellisel juhul on digitaalsele pangakontole soovitatav juurde pääseda arvuti veebisaidi kaudu. Nubank ĂĽtles TechTudole, et insenerimeeskond jälgis juhtumit. Esialgu lubasid digipangad aidata kliente, kes ei saanud täna intressi tõttu tasuda arveid. Kell 10 hommikul saadetud teates teatas ettevõte siiski, et kahetseb ebamugavusi ja et ĂĽhtegi klienti ei kahjustata. “Palume klientidel proovida kogu päeva jooksul uuesti rakendusele juurde pääseda. Kui nad vajavad tuge, oleme kättesaadavad teenindusliini kaudu, ”seisis avalduses.

Pidage meeles, et sarnane viga juhtus Spotifyga mais. Sel ajal keelab Facebook serveris värskendused, mis käivitavad erinevates rakendustes kasutatava sisselogimissüsteemi. Allalaadija näitab kaebuste arvu vähenemist mõjutatud rakendustes kell 9.30 koos teenuse taastumisega.

Spotify või Deezer: mis on parim muusika voogesitus? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma