Kuidas otsida netisaateid inglise keele õppimiseks Spotify | Heli ja video

Spotify käivitas paaridele mõeldud Premium paketi hinnaga 21,90 R $ | Mängija

Esmaspäeval (7) kuulutas Spotify välja Premium Duo – uue tellimisreĹľiimi voogesitusteenuste jaoks, mis on suunatud paaridele või kahele sõbrale, kes elavad samal aadressil. Lahendus järgib pereplaani printimist, konto on lingitud ĂĽhe plaaniga, kuid sõltumatu sisuga. Teisest kĂĽljest on uusi funktsioone, mis hõlmavad eksklusiivseid esitusloendeid kahekordistamiseks ja kodumaise seadme haldamiseks. Kuutasu on 21,90 R $, poole võrra individuaalse lisatasu (16,90 R $) ja perede vahel (26,90 R $) vahel. Uued kasutajad saavad enne tasuma hakkamist testida voogesitusteenuseid kolm kuud.

LUGEGE: Spotify, tasuta ja konkurentideta reklaam; tunne teda

Premium Duo pakub madalamat hinda ja eksklusiivseid funktsioone kahele koos elavale inimesele. Foto: Melissa Cruz / TechTudoPremium Duo pakub madalamat hinda ja eksklusiivseid funktsioone kahele koos elavale inimesele. Foto: Melissa Cruz / TechTudo

Premium Duo pakub madalamat hinda ja eksklusiivseid funktsioone kahele koos elavale inimesele. Foto: Melissa Cruz / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Premium Duo üheks uueks funktsiooniks on Spotify algoritmi loodud esitusloend Duo Mix, mis arvestab mõlema inimese muusika maitseid ja mida uuendatakse regulaarselt. Funktsiooni Shared Playlist abil saavad kasutajad saata esitusloendeid partneritele ühe nupuvajutusega, ilma et nad peaksid rakendusest lahkuma. Samuti on seal Duo Hub, rakendusekraan, mis koondab konto seaded, stereo, nutiteleri ja muud ühendatud seadmed.

Muud hüvitised on samad, mis regulaarsed lisatasud. Saate valida pala, mida soovite kuulata, jätta vahele nii palju lugusid kui soovite ja alla laadida, et seda võrguühenduseta kuulata. Allkirjad eemaldavad ka kuulutused. Kõik, kes on kasutanud tasuta mooduseid või muud tüüpi pakette, ei kaota Premium Duo-le üle minnes muusikat, esitusloendeid ega soovitusi.

Kogumissüsteem on sama, mis pereplaneerimine, kus keegi vastutab makse eest. Kui kasutaja soovib seda summat jagada, tuleb muudatusi teha väljastpoolt. Lisaks nõuded samas majas elamisele: teise kasutaja esimesel sisselogimisel kontrollib rakendus arvuti või mobiiltelefoni asukohta, et veenduda, kas kodune aadress on sama, mis omanikul. Spotify'st ükskõik kuhu tööle.

Nii uued kasutajad kui ka need, kes juba kasutavad Premium-i individuaalselt, saavad uue paketi tellida ametlikul veebisaidil (www.spotify.com/br/duo). Spotify Free kliendid leiavad valiku ka rakenduse Premium nuppu puudutades. Duo-le allkirjastades või sinna üle minnes saavad kontoomanikud saata kutselinke inimestele, kellega nad tellimust jagavad. Ka tema kolleeg võib olla Spotify uus või tal on juba selle teenuse konto.

Kuidas importida Spotify esitusloendeid teenusesse Google Play muusika ja vastupidi? Uurige seda TechTudo foorumist.

Neli Spotify funktsiooni, millest peate teadma

Neli Spotify funktsiooni, millest peate teadma