Spotify kasvab jätkuvalt ja ütleb, et selle kaasamine on parem kui Apple Music -

Spotify kasvab jätkuvalt ja ĂĽtleb, et selle kaasamine on parem kui Apple Music –

seda Spotify teatas täna, et on jõudnud 113 miljonit maksvat klienti kolmandas maksukvartalis, võrreldes 30. juuni seisuga 108 miljoni euroga. Aktiivsete kasutajate arv (kes kasutab seda versiooni lisatasu ja tasuta teenused) tõusid platvormilt ka 248 miljonit.

Aktsionäridele saadetud kirjas väitis ettevõte, et igakuine kasv oli umbes kaks korda suurem kui Apple Musicu registreerimisel ning et kasutajate kaasatus selle teenuse kasutamisel oli suurem kui konkurentide kasv:

Tunneme oma konkurentsipositsiooni turul jätkuvalt väga hästi. Apple'i kohta näitavad avalikult kättesaadavad andmed, et me võtame kuus vastu umbes kaks korda rohkem kliente. Lisaks usume, et meie kaasatus on umbes kaks korda suurem ja käive on poolel tasemel (Apple Musicult).

Viimane teave Apple Musicu kasvu kohta avaldati mullu juunis, kui teenus on jõudnud 60 miljonit klienti seetõttu, kui numbrid pole praegusest hetkest palju muutunud, näen, et Spotify on õigel teel, et võita (jälle) tasulisi kliente voogesitatud muusika Ma.

Üldiselt olid Spotify kolmanda kvartali tulemused ettevõttele väga head, mis vastas või ületas klientide kasvu ootusi. Tegelikult arvab ettevõte, et Spotify Podcastiga seotud numbrid on peaaegu "liiga head, et tõsi olla".

Muusikakuulajate jaoks, kes kuulavad taskuhäälingusaateid, näeme rohkem kaasatust ja rohkem konversioone tasuta Lisatasu. Mõned matkad on hämmastavad, peaaegu liiga head, et tõsi olla. Püüame kontrollida kõiki andmeid, et tõestada põhjust, ja mitte ainult faktide seost.

Spotify tutvustab mitmeid funktsioone, nagu näiteks uus, oma platvormi kasutuselevõtu ja seotuse suurendamiseks esitusloend, Spotify Podcastid ise ja pikendatud kuni 90-päevane prooviperiood, mis ettevõtte hinnangul pakub positiivseid eeliseid kasutajate edaspidiseks kasvuks ja säilitamiseks.

Teisest küljest väidavad mõned analüütikud, et Spotify kasv maksab raha; vastavalt BNN Bloomberg, kulutab see teenus rohkem kui Apple Music ja isegi Amazon (mis kasvab samuti kiiresti), et selles sektoris oma juhtpositsiooni säilitada.

Vahepeal lisas Ma Apple Musicule uusi funktsioone, nagu näiteks uued programmid ja esitusloend; siiski tehakse võimalus muudatusteks, mis võivad teenusele tuua rohkem kliente tellimispakett kes mõtiskles Apple Music, seda Apple TV +, seda Apple'i arkaad ja isegi Apple + uudised, nagu me eelmisel aastal mainisime, seisavad sel plaadifirmaga selle plaani jätkamisel probleemid.

Noh, las nad võitlevad


Spotify rakenduse ikoonid - muusika ja netisaated

läbi MacRumors