contador gratis Saltar al contenido

Spotify Kids on eksklusiivne rakendus kõige noorematele kodus

Spotify Kids

Maailma kõige olulisem muusika voogesituse rakendus on ajutiselt püüdnud katta laiemat spektrit ja sel põhjusel julges ta ametlikust Spotify kliendist käivitada mitu erinevat rakendust. Aps Station, mis põhineb temaatilisel raadiosaatjal ja selle Lite versioonil lihtsamate seadmete jaoks, on nüüd saadaval ka Spotify Kids, rakendus mõeldud igas vanuses lastele. Värviline liides on selge tõend teie kavatsusest.

Spotify Kids

Spotify Kids saabumine üllatas meid, kuid see oli ettevõtte jaoks huvitav samm. See rakendus järgib suurepäraselt nn laste voogedastusplatvormi. Selle kasutamine on tasuta ja rõhutame selle olemasolu olemasolu tõttu teil peab olema konto Premium Perepaketiga. Kuid seda meeles pidades leidsime rakenduse, mis võimaldab meil kasutada kuni viit erinevat kontot, igaüks erineva lapse jaoks. Seda kõike ilma reklaamita, mis on sihtrühmale vaadates suurepärane.

Aga alustame: Spotify Kids pakub mitmekesist laululugu lastele alates 3. eluaastast. Praeguseks on meil rohkem kui 6000 laulu jagatud teleseriaalide ja filmide heliribade vahel, koos lauldes lastele … Spotify toimetajatiimi filtreeritud sisu nii et teil pole sobimatut sisu ega kannata samu probleeme YouTube'i lastega.

See rakendus on ette nähtud turvaline ruum lastele väikeste laulude nautimiseks. Ja see pole ainult väikelaste jaoks, sest vanemad saavad valida kahte tüüpi muusikaga seotud seadete vahel: heli väikestele lastele ja heli vanematele lastele. See muudab karusseli erinevaks ja kuvatakse esitusloend. See on alles testimisetapis, nii et näeme Spotify Kids'i arengut lähikuudel.

Spotify Kids for Android Uptodownil [APK] | lae alla