Spotify Kids on eksklusiivne rakendus …

Maailma kõige olulisem muusika voogesitusrakendus on mõnda aega proovinud katta laiemat spektrit ja seetõttu on ta julgenud ametlikust Spotify kliendist välja tooma mitu erinevat rakendust. Pärast temaatilisel raadiol põhinevat jaama ja selle lihtsamatele seadmetele mõeldud Lite versiooni saabub nüüd Spotify Kids, taotlus, mis on mõeldud igas vanuses lastele. Värvikas liides on selge kavatsuste tõestus.

Spotify lapsed

Spotify Kidsi saabumine ĂĽllatas meid, kuid see on ettevõtte poolt huvitav käik. Rakendus järgib suurepäraselt seda, mida tema nimi tähendab: lastele sobiv voogesitusplatvorm. Kasutamine on “tasuta” ja me rõhutame seda, sest see on nii teil peab olema konto Premium perepaketis. Kuid seda silmas pidades leidsime rakenduse, mis võimaldab meil kasutada kuni viit erinevat kontot, millest igaĂĽks on erinev laps. Seda kõike ilma reklaamideta, mis on sihtrĂĽhma arvestades suurepärane.

Kuid alustame: Spotify Kidsil on mitmekesine kataloog lauludest, mis on mõeldud lastele alates kolmandast eluaastast. Praegu on meil üle 6000 laulu teleseriaalide ja filmide heliribade vahel jagatud, lastele kaasa lauldud… Sisu on filtreerinud Spotify toimetuse meeskond nii et teil pole sobimatut sisu ja teil ei tekiks YouTube Kidsis samu probleeme.

See rakendus on mõeldud olema lastele turvaline ruum väikeste laulude nautimiseks. Ja see pole mõeldud ainult väikestele lastele, sest vanemad saavad valida muusika osas kahte tĂĽĂĽpi seadete vahel: “heli lastele” ja “heli vanematele lastele”. Nii luuakse erinev karussell ja kuvatav esitusloend. See on veel testimise faasis, nii et näeme Spotify Kids’i arengut lähikuudel.

Spotify Kids Androidile Uptodownis [APK] | lae alla