Spotify Lite: Androidi jaoks alla laaditav kergem rakendus

Spotify avaldati teisipäeval (9) Spotify Lite, voogedastuse rakenduse kõige kergem versioon, spetsiaalselt Android-süsteemile. Uus versioon vähendab mobiilse andmeside ja aku tarbimist, peale selle, et telefoni sisemälus on hõivatud vaid 10 MB. Seda rakendust saavad kasutada lisakontosid tellivad kasutajad ja inimesed, kes kasutavad seda teenust tasuta. Lite versioon ei sõltu sellest, kas põhitarkvara on nutitelefoni installitud.

Spotify: viis pistikprogrammi, et muusikaplatvormilt rohkem saada

1 2 Spotify Lite võtab vähem telefoni sisemälu ja vähendab mobiilse andmeside tarbimist – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Spotify Lite vähendab telefoni sisemist salvestusruumi ja mobiilse andmeside tarbimist – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Mõeldud inimestele, kes kasutavad lihtsamaid seadmeid ja pääsevad Internetti aeglasemate ühenduste kaudu, Spotify Lite saab esitusloendeid, soovitusi, esitusloendeid, kasutajaprofiile kiiremini laadida ja mängijate lugude taasesitamist kiirendada. On olemas isegi võimalus seada andmesidepiirang teatiste saamiseks niipea, kui need on saavutatud. Nii on võimalik teada, millal vahemälu tühjendada, et jätkata rakenduse kasutamist ilma ressursside piiranguteta.

Lite versioon töötab nagu peamine voogedastusteenuse rakendus. Mõlemad pakuvad võimalust otsida muusikat, salvestada lugusid, jagada lugusid sõpradega ja luua esitusloendeid. Kuid Spotify Lite’il on mobiilse andmesalvestuse juhtnupud, seaded andmete tarbimise piiramiseks ja funktsioon, mis puhastab vahemälu, et vabastada rohkem ruumi seadme salvestusruumis.

2 of 2 Spotify Lite: Androidi jaoks allalaaditav kergem rakendus – Foto: Disclosure / Spotify

Spotify Lite: Androidi jaoks allalaaditav kergem rakendus – Foto: Disclosure / Spotify

Spotify vanemtoodejuhi Kalle Perssoni sõnul kavatseb ettevõte pakkuda lahendust kasvavale nõudlusele, mida inimesed kĂĽsivad. “Spotify Lite on ĂĽles ehitatud maast madalast, tuginedes kasutajate tagasisidele kogu maailmast, võimaldades miljonitel inimestel nautida maailma parimat muusikakogemust – eriti piirkondades, kus on piiratud juurdepääs internetile ja telefoni salvestamine,” ĂĽtles juhataja. , noodis.

Spotify uus versioon on Brasiilias tasuta allalaadimiseks saadaval. Seda rakendust saab kasutada telefonides, millel on Androidi versioon 4.3 või uuem. Spotify andmetel on töös ka iPhone’i (iOS) lihtsustatud versioon, mis peaks varsti välja tulema.

Spotify või Deezer: kumb neist on parem? Arvamus TechTudo foorumi kohta.

Kuidas panna Spotify muusikat Instagrami

Kuidas panna Spotify muusikat Instagrami