Spotify Lite: Androidis saab alla laadida kergema rakenduse Mängija

Spotify Lite: Androidis saab alla laadida kergema rakenduse Mängija

Spotify ilmus teisipäeval (9) Spotify Lite, voogesituse rakenduse kergeim versioon, spetsiaalselt Androidi süsteemile. Uus versioon vähendab mobiil- ja akuandmete tarbimist, lisaks sellele mahutab mobiilne sisesalvestus ainult 10 MB. Seda rakendust saavad kasutada kasutajad, kes tellivad premium-kontosid, ja inimesed, kes kasutavad seda teenust tasuta. Lite versioon ei sõltu sellest, kas põhitarkvara on nutitelefoni installitud.

Spotify: viis pistikprogrammi, et saada rohkem muusikaplatvormilt

Spotify Lite võtab vähem sisemist telefoni salvestusruumi ja vähendab mobiilse andmeside tarbimist Foto: Anna Kellen Bull / TechTudoSpotify Lite võtab vähem sisemist telefoni salvestusruumi ja vähendab mobiilse andmeside tarbimist Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Spotify Lite võtab vähem sisemist telefoni salvestusruumi ja vähendab mobiilse andmeside tarbimist Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Mõeldud inimestele, kes kasutavad lihtsamaid seadmeid ja pääsevad Internetti juurde aeglasema ühenduse kaudu, ja Spotify Lite saab kiiremini laadida muusikaloendeid, soovitusi, esitusloendeid, kasutajaprofiile ja kiirendada palade taasesitust mängijal. On isegi võimalik seada andmepiir limiit teadete vastuvõtmiseks niipea, kui need on saavutatud. Sel moel on võimalik teada saada, millal on vaja vahemälu tühjendada, et jätkata rakenduse kasutamist ilma ressursipiiranguteta.

Lite versioon toimib nagu voogesitusteenuste peamine rakendus. Mõlemad pakuvad võimalust otsida muusikat, salvestada lugusid, jagada lugusid sõpradega ja luua esitusloendeid. Spotify Lite sisaldab aga mobiilside salvestamise juhtelemente, sätteid andmete tarbimise piiramiseks ja funktsioone, mis tühjendavad vahemälu, et seadme salvestusruumi rohkem ruumi vabastada.

Spotify Lite: Android-fotol saab alla laadida kergema rakenduse: Divulgao / SpotifySpotify Lite: Android-fotol saab alla laadida kergema rakenduse: Divulgao / Spotify

Spotify Lite: Android-fotol saab alla laadida kergema rakenduse: Divulgao / Spotify

Sniori Spotify tootejuhi Kalle Perssoni sõnul kavatseb ettevõte pakkuda lahendusi inimeste soovitud remonditaotlustele. "Spotify Lite ehitati kogu maailmast lähtuvalt kasutaja tagasiside põhjal, mis võimaldab miljonitel inimestel nautida maailma parimat muusikaelamust, eriti piirkondades, kus on piiratud Interneti-juurdepääs ja telefoni salvestusruum," ütles juht, märkides.

Spotify uus versioon on tasuta allalaadimiseks saadaval Brasiilias. Seda rakendust saab kasutada telefonides, millel on Androidi versioon 4.3 või uuem. Spotify sõnul on ka plaanis Lite'i versioon iPhone'ile (iOS) ja see peaks varsti ilmuma.

Spotify või Deezer: kumb on parem? Arvamused TechTudo foorumis.

Kuidas installida Spotify muusikat Instagrami

Kuidas installida Spotify muusikat Instagrami