Spotify Lite versioon hõlmab 36 riiki, et pakkuda muusikat aeglasemates võrkudes

Spotify Lite versioon hõlmab 36 riiki, et pakkuda muusikat aeglasemates võrkudes

Täna käivitati Spotify Lite Android-süsteemidega nutitelefonidele. Rakendus on beetaversioonis olnud alates eelmisest aastast ja on nüüd ametlik 36 riigis Aafrikas, Aasias, Lähis-Idas ja Ladina-Ameerikas, kus andmeedastuskiirus kipub olema ebajärjekindel ja seadmed madalamad.

Sellisel juhul on rakendus mõeldud töötama nõrkade või ebaõnnestunud Interneti-ühenduste korral ja on vaid 10 MB suurune ning piiratud mahuga odava nutitelefoni jaoks piisavalt väike.

Kuid Spotify Lite on piiratud Android-seadmetega alates versioonist 4.3. Selle rakendusega kaasneb valikuline andmesidepiirang, mis teavitab kasutajat, kui ta on plaanitud maksimumi lähedal.

Spotify väidab, et umbes 90% rakenduse põhifunktsioonidest on saadaval Lite versioonis. Ettevõtte vanemtootejuht Kalle Persson ĂĽtles, et „Spotify Lite on ĂĽles ehitatud kogu maailma kasutajate tagasisidele, et miljonid inimesed saaksid nautida parimat muusikakogemust, eriti piiratud ribalaiuse ja salvestusruumiga piirkondades”. Praegu pole kavas Spotify Lite’i kasutuskogemust laiendada ka iOS-i sĂĽsteemile.