Spotify maksis kätte, nimetades Apple'i "monopolistiks"

Spotify maksis kätte, nimetades Apple’i “monopolistiks”

Mis algas kaebusega, on nüüd pöördunud PT tegevjuhi ametliku avalduse poole Spotify, mis tipnes avaliku vastusega Apple ja nüüd on probleem aina kuumem.

Kirjas pani Apple palju “tilka sisse” ja muutis isegi paljude nende inimeste arvamust, kes a priori olid selles uues vaidluses Spotify poolel. Ausalt öeldes ei aita Rootsi ettevõtte uus vastus tema argumendis palju kaasa.

Seda saatis Spotify pressiesindaja Variatsioon:

Iga monopolist väidab, et ta pole midagi valesti teinud, ja väidab, et ta seab esikohale oma konkurentide ja tarbijate huvid. Selles osas ei ole Apple’i vastus meie kaebusele Euroopa Komisjonis midagi uut ja vastab täielikult meie ootustele.

Esitasime kaebuse, kuna Apple’i tegevus kahjustas nii konkurente kui ka tarbijaid ning rikkus selgelt seadust. See ilmneb Apple’i veendumusest, et iOS-i Spotify kasutajad on Apple’i tellijad ja mitte Spotify, mis on meie probleem Apple’i keskmes. Austame protsessi, mille Euroopa Komisjon kavatseb oma analĂĽĂĽsi läbi viia.

Põhimõtteliselt otsustasid nad säilitada #mimimi, minemata vastu ĂĽhele Apple’i oma kirjas tõstatatud punktile – enamik neist täiesti kehtivad.

On selge, et mitte mina ega keegi meist ei otsusta selles loos õiget või valet, vaid Euroopa Komisjon. Kuid minu arvates võimaldaks Apple midagi muuta kogu selles loos paindlikumaks, see võimaldaks Spotify-taolistel arendajatel suunata kasutajaid tellima teenuseid väljaspool nende rakendust, kui nad seda otsustavad.

Kui Spotify soovib rakenduste majutamiseks ja levitamiseks kasutada Apple’i struktuuri ning soovib kasutada Apple’i maksesĂĽsteemi, et selle kasutajad saaksid rakenduses endas kiiresti ja hõlpsalt teenuseid tellida, pole neil õigust nõuda, et Apple ei kĂĽsiks neilt selle eest komisjonitasu. . Poe tingimused on kõigile arendajatele alati selged; kui midagi, siis Apple on viimastel aastatel muutunud muutes selle paindlikuks 70/30 divisjonis ja liikudes tellimuse teisest aastast 85/15. Ma arvan, et see on ĂĽsna õiglane aktsia.

MacRumorsi kaudu