contador gratis Skip to content

Spotify parim kasutamine Androidis

Spotify parim kasutamine Androidis

Rakendusi muusika kuulamiseks mitmekordistub, kuid neid, kes jätkavad Spotify turu domineerimist. Kui olete tasulise versiooni kasutaja, pääsete juurde funktsioonidele, mis on tasuta valiku kasutajatel keelatud, kuid te ei pruugi seda kasutada maksimeeri oma tellimus kes maksis. Täna oleme koostanud Spotify parimad nipid.

Lisaks kogu Spotify kataloogi olemasolule saate kuulata ka ilma ühenduseta ja andmeid tarbimata, seal on ka palju nippe Spotify jaoks Androidis mis võimaldab teil sellest igakuisest rahast maksimaalset sissetulekut saada. Mõned funktsioonid muudavad teie elu kindlasti lihtsamaks.

Spotify taimer

Kasutage võrguühenduseta režiimi

See funktsioon on ilmselt kõige tuntum ja põhilisem, kuid kui te seda veel ei tea, alustage seda nüüd. Spotify Premiumi rentimisel saate alla laadida loendi, mida soovite oma seadme mälus hoida nii et saate ühenduse katkestamise ajal kuulata või proovida andmeid salvestada. Näiteks saate muusikat kuulata lennukis või muul viisil reisides ilma oma andmejaotust kulutamata.

Avage esitusloend, mida soovite alla laadida, puudutage ekraani paremas ülanurgas olevat ikooni ja seejärel lae alla seega laaditakse loendis olevad lood teie mobiiltelefonile.

Võrguühenduseta režiim

Kuulake muusikat maksimaalse kvaliteediga

Tasuta versiooni kasutamisel peate kinni pidama ettemääratud helikvaliteedist, kuid kui see on Premium, saate oma lauludelt otsida maksimaalset kvaliteeti, mõnda funktsiooni, mida Spotify saab kasutada, et saaksite igal ajal valida muusika kvaliteedi. Seal on kolm erinevat profiili, üks kadudeta, 141 kbps, teine ​​standard kiirusega 320 kbps ja väikseim, mida kasutab tasuta 160 kbps versioon. Ilmselt madalam tihendamine kasutab rohkem ribalaiust, seetõttu soovitame kasutada kadudeta režiimi WiFi või piiramatute mahaarvamiste kaudu.

Muusika kvaliteeti saate muuta, sisenedes konfiguratsioonimenüüsse ja seejärel otsides ja koputades muusika kvaliteedi suvandeid. Ikka Helikvaliteeti saab allalaaditud failide ja voogude jaoks eraldi seada.

Laadige alla microSD-le

Kui teil on Androidi rakendus Spotify ja maksate igakuist tellimust, saate nimekirju ja muusikat alla laadida, kuid see ei tähenda, et nutitelefoni mälu oleks täis. Seadme sisemälu kasutamise asemel võite need lood salvestada oma mälukaardi vabasse ruumi.

Sisene Seadistused ja otsige võimalusi Muud siis klõpsake nuppu Ladustamine. See on siin, kus saate soovi korral valida Spotify allalaadimised otse sisemisse salvestusruumi sisestatud seade või microSD.

Kasuta esitusloendit

Kui olete tasuta versiooni kasutaja, saate taasesitust nautida ainult juhuslikus režiimis, kuid Spotify Premium võimaldab lisaks juhuslikele lugudele kuulata ka lugusid soovitud järjekorras. Kui teile ei meeldi albumi või loendi järjekord või kui soovite lihtsalt ümber korraldada vastavalt oma tujule hommikul, saate seda teha esitusloendi kaudu.

Avage ükskõik milline laul ja vaadake mängimisel paremas ülanurgas ikoon, mis viib esitusloendisse. Selles jaotises saate lugusid lisada ja taasesituse järjekorda reguleerida. Samuti, kui näete, et mõni muusika, mis teile ei meeldi, asub loendi ühes esimestest positsioonidest, saate selle sealt kustutada.

See utiliit töötab eriti siis, kui vajate muusikat koputage antud käsku, kuid me ei saa teie mobiiltelefoni kasutada iga kolme minuti tagant muusika, näiteks sündmuste, pulmade või autode muutmiseks.

Leidke eile kuuldu

Kui sisestame esitusloendisse, leiame Spotify jaoks veel ühe huvitava utiliidi. On aegu, kus tunneme, et kuulame muusikat korduvalt, kuid muul ajal veedame päevi või nädalaid teatud stiiliga muusikat kuulates. Kui see, mida te eelmisel päeval mängisite, oli lõbus, mida tahtsite korrata, Spotify võimaldab selle uuesti üles leida.

Sel juhul leiate need ainult personaalarvuti versioonist. Logige oma kontole sisse, avage muusika ajajoone kõrval loend ja leidke vahekaart nimega Ajalugu, kust leiate selle eile mängitud loo, mis teile väga meeldib, kuid pealkirja ei mäleta.

Kasutage ĂĽhilduvat seadet

Spotify ĂĽks parimaid omadusi on see, et saate muusikat mängida mobiilseadmes … aga ka valige seade, mida soovite kuulata. Teie nutitelefon töötab teleri, arvuti või tahvelarvuti kaugjuhtimispuldina.

Kui viibite suure seltskonnaga peol, on normaalne, et nutitelefoni helitugevus ei ole selles kohas muusika toetamiseks piisav. Spotify sisestab asukoha. Kui ühendate tahvelarvuti või sülearvuti kõlaritega, ei pea te muusika vahetamiseks sinna minema. D taasesituse juhtimiseks nutitelefoni kaudu, isegi kui olete teisel pool tuba.

Avage laul ja koputage Ühendage seadmega. Siin näete ühilduvate seadmete loendit ja saate oma nutitelefoni ühega neist ühendada ning hakata eemalt muusikat mängima.

AutoreĹľiim

Üks viimaseid funktsioone, mida saame nautida ja üks parimaid Spotify jaoks Androidis, on sõiduki režiim. See võimaldab lihtsustatud liidest rooli taga katkestada. Käsitsi aktiveerida pole vaja, sest seda suvandit on võimalik konfigureerida nii, et Spotify lülitub sõiduki režiimi iga kord, kui tuvastab teie auto bluetoothi. Lase käia Seadistused> Sõiduki režiim> Aktiveerub automaatselt. Võite ka puudutada suvandit Alati sisse lülitatud, et saaksite oma kasutajaliidese alati lihtsaks ja intuitiivseks kasutada.

Kasutage äratuskellana Spotify

Spotify kasutamine äratuskellana on üks Androidi parimaid funktsioone. Selle aktiveerimiseks vajate lisaks Spotify installimist oma seadmesse ka Google Watchi rakendust. Kui loote häire ja peate otsustama mis heli sind äratas hommikul võite valida äratuskellana toimiva laulu ja alustada sellega päeva oma lemmikteemaga, olgu see siis lõõgastav või paljude väikeste detsibellidega neile, kes ei lähe voodist välja, kui te ei karju.

Avage rakendus Clock, seejärel avage Alarm ja looge uus. Kui näete seadetes valikut Korda, näete, et saate laule lisada ja peate klõpsama. Google pakub teile lisaks eelmääratud helile ka mitmeid voogesituse allikaid, millest saate valida. Koputage Spotify, valige soovitud muusika ja muutke see äratuskellaks.

Ă„ratuskell