Spotify perekond: viis kĂĽsimust ja vastust premium-paketi kohta

Spotify pakub paketi Premium jaoks erinevaid võimalusi, näiteks õpilastele mõeldud soodustusi, et jõuda kõigi kasutajaprofiilideni. Spotify Familiar Premium võimaldab kuni kuuel samal aadressil oleval inimesel jagada plaani kuus 26,90 R $.

General Premiumi kontode eeliseks on muusika allalaadimine, isikupärastatud raadio ja taskuhäälingusaadete kuulamine muude teenuste hulgas 16,90 R $ kuus. Perepaketil on sama funktsioon kui individuaalsel plaanil, seega on Spotify Premium Family kuuele kasutajale palgates võimalik säästa kuni R50 74,50 dollarit kuus. Siin on vastused mõnele levinud küsimusele pereplaneerimise kohta.

Kas Spotify Premium on seda väärt? Vaadake tasuta rakenduste erinevust

Ăśks kolmest Spotify on ĂĽks populaarsemaid rakendusi maailmas – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Spotify on ĂĽks populaarsemaid rakendusi maailmas – Foto: Anna Kellen Bull / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

1. Kuidas Spotify Família töötab?

Spotify perekond on Spotify liitumispaketi odavam variant inimestele, kes elavad samas leibkonnas. Pereplaan võimaldab kampaaniat ära kasutada kuni kuuel inimesel, kui neil on sama aadress – seda teavet nõuab veebisait registreerimisel.

Kavas osalemiseks peate olema endiselt vähemalt 16-aastane ja nõustuma Spotify kasutustingimustega. Premium perepaketi tellija vastutab konto ja igakuiste maksete eest. Sellel on endiselt voli liikmeid plaanist kutsuda või kustutada.

Perepaketti ei saa kombineerida teiste Spotify pakettide ega prooviperioodiga. Paketti lisatav konto võib olla olemasolev konto või profiil, mis on loodud ainult kampaanias osalemiseks. Kõik konto andmed, näiteks varem salvestatud lood ja esitusloendid, salvestatakse.

2/3 Spotifyst pääseb juurde mobiiltelefoni, arvuti, teleri kaudu – Foto: Disclosure / Spotify

Spotifysse pääseb juurde mobiiltelefoni, arvuti, teleri kaudu – Foto: Disclosure / Spotify

2. Kui palju inimesi saab Spotify perekonda jagada?

Spotify perekonna maksimaalne kasutajate arv on kuus. Vastutustundlikud kasutajad saavad oma plaani lisada veel viis profiili, kui nad elavad samal aadressil. Perekonnakonto saab tellimuse omaniku otsusel igal ajal kustutada ja asendada teisega.

Igal kasutajal on individuaalne Premium-konto ja ühelgi liikmel pole juurdepääsu voogesitusplatvormi muule sisule. Paketi omanikud ei tohi jagada oma juurdepääsuandmeid, näiteks e-posti ja paroole, et teised saaksid Spotify Famíliast rõõmu tunda. Pakettakutsed saadab teenus ise e-posti teel.

3. Kuidas kutsuda inimesi Spotify FamĂ­liasse?

Pereplaneerimise liikmeid saab hallata ainult konto eest vastutav kasutaja. Ainult temal on õigus paketti liikmeid lisada või eemaldada. Uute liikmete kutsumiseks minge lihtsalt omaniku kontole, avage Spotify Premium Family paneel ja otsige valikut „Saada kutse“.

KĂĽlalistele saadetakse juurdepääsukoodiga e-kiri. Kui soovite liikme kustutada, minge pakettmenĂĽĂĽsse ja valige suvand “Eemalda” kustutatav kasutaja. Spotify soovitab täita kõik kuus vaba ametikohta, et maksimeerida pereplaani tasuvust.

3/3 Kutse Spotify perekonnale e-posti teel – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

Kutse Spotify perekonda saabub e-posti teel – Foto: Reproduction / Rodrigo Fernandes

4. Kui palju Spotify pere maksab?

Spotify Familiar Premium maksab praegu 26,90 R $ ja hind sisaldab juurdepääsu kõigile võimalikule paketile kuuele liikmele. Kogusumma ei sõltu tellitud liikmete arvust; sama hinna eest võetakse kaks Premium-kontot või kuus.

Tellimused tehakse krediit- või deebetkaardiga registreerimise kaudu. Enamik kaardimärke on aktsepteeritud, näiteks Visa, Mastercard, Elo, lisaks Banco Inter ja Next digitaalkaardid. Lihtsalt lisage kaardi üksikasjad ja plaan hakkab automaatselt tööle ning liikmeid on võimalik Spotify Famíliasse kutsuda.

Paketi saate igal ajal tühistada. Esimesed 30 päeva on tasuta ja teilt võetakse tasu üks kuu pärast registreerumist. Igakuine makseperiood läheneb kuupäevale, mil omanik on pakkumise omandanud. Näiteks kui vastutav isik liitub 15. päevaplaaniga, läheneb arvelduskuupäev sellele järgnevatel kuudel. Ainult kontoomanikult võetakse kuutasu ja ta vastutab makse eest.

5. Kas Spotify Family on lubatud kasutada koos sõpradega?

Kuigi paketi nimi on „Spotify FamĂ­lia”, täpsustab Spotify tingimuste leht ainult seda, et kasutaja peab elama samal aadressil – ettevõte ei maini, et need isikud peaksid olema peresidemed. Selle tulemusena näib, et sõprade lisamine pereplaani on lubatud, kui nad elavad samas kohas kui plaani omanik.

Eelmisel aastal proovis Spotify rakendada uut funktsiooni, et kinnitada, et liikmetel on sama aadress. Saates kasutaja asukoha GPS-i kaudu, saab ettevõte pereplaneerimissüsteemis kontrollida pettusi. Testimine viidi läbi ainult väheste kasutajatega ja see ei jätkunud.

Spotify või Deezer? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma

Neli Spotify funktsiooni, mida peate teadma