Spotify teatas suurtest muudatustest ning pakub podcaste ja videoid

Täna hommikul New Yorgis toimunud üritusel pidas Spotify teatas väga huvitavatest uudistest, julges otsuses oma äri laiendada. Lisaks miljonite lugude kogumisele pakub Spotify lisaks taskuhäälingusaateid ja videosisu lisaks väga uuendusliku muusika taasesitamise tööriista neile, kes tavaliselt spordiga tegelevad.

Spotify pressibüroo kutsel jälgib iPhone Blog uudiste otseülekannet, mida saate nüüdsest vaadata.

Neile, kes seda ei tea, on Spotify üks peamisi muusika voogedastusteenuseid maailmas. 64 riigis kohal olnud teenistus saabus Brasiiliasse eelmise aasta novembris (teenuse saabumise kohta tehtud artikli lugemiseks järgige seda linki) ja brasiillased võtsid selle peagi vastu.

Kuid teiste muusika voogedastusteenuste, näiteks Rdio ja Deezerja võimalusega, et Apple siseneb sellele turule pärast Beatsi ostmist (omanik muidugi alates Beats Music) Sattus Spotify raskesse olukorda ja otsustas laiendada oma tegevust, et püsida asjakohane ja konkurentidest ees.

NĂĽĂĽd

Esimene teade on Nüüd. Siit leiavad kasutajad näiteks erinevate olukordade ja päevaosade esitusloendeid Varahommikused tunnid, Mine tööle, Tööpäevad, Uneaeg, jne. Selles esitusloendis saavad kasutajad koos lugudega kuulata taskuhäälingusaateid ja videoid. Kui valite esitusloendi Varahommikused tunnidnäiteks kuulate päeva jaoks sobiva muusikaga sobivat muusikat, samuti taskuhäälingusaateid ja uudisvideoid. Lõppkokkuvõttes kuulete rahustavat muusikat ning podcaste ja videoid, mis sobivad suurepäraselt stressi leevendamiseks.

Vice-video esitatakse rakenduses

Temaatilised esitusloendid on alati kuulunud Spotify kollektsiooni ja neid kasutavad miljonid inimesed iga päev. Nüüd eristab esitusloendeid traditsioonilistest esitusloenditest taskuhäälingusaadete ja videote olemasolu, mis neelavad muusika programmeerimist. Spotify teeb koostööd kümnete sisutootjatega, näiteks Komöödia keskel, Vice, ESPN ja MTV pakkuda kasutajatele mitmesugust sisu. Lisaks ilmub osa sisu Spotifys enne vabastatakse teistes sõidukites, mis pakuvad sellele teenusele atraktiivseid eeliseid.

Spotify partner

Teine uudsus meeldib kõigile neile, kes kipuvad jooksu ajal muusikat kuulama. Nüüd avab Spotify uue menüüelemendi Jookse. Lihtsalt aktiveerige see funktsioon, valige muusikastiil (või laske Spotifyl seda enda eest teha), alustage käivitamist ja mõne sekundi pärast avaneb rakendus ära tundma oma rütmi, mängides lugusid, mille taktis on sama sagedus nagu teie sammul.

Spotify jooksmine

Jätkuvalt jooksmise ajal esitleb ettevõte midagi väga uuenduslikku ja määratleb uudsuse kui “uus viis muusika mängimiseks“. Muusikakompositsioonid loodi spetsiaalselt selle funktsiooni jaoks ja Spotify lubadus on, et need lood remiksitakse ja korraldatakse ĂĽmber. varsti ja on loomulik, et kasutajad muudavad oma sõidukiirust. Rohkem kui lihtsalt muusika taasesituskiiruse kiirendamine või aeglustamine, “komponeerib” see rakendus muusika teie tempo põhjal koheselt.

Selles funktsioonis on esialgu need 6 “modulaarset” kompositsiooni ja ühe neist komponeerib DJ Tiesto, kes astub isegi lavale uutest asjadest rääkima. Vaadake funktsiooni Running ja algse kompositsiooni avaldamiseks Spotify tehtud reklaamvideot.

Nüüd, halva osa jaoks. Kõik need uued funktsioonid avaldatakse ainult 4 piirkonnas: Ameerika Ühendriigid, Ühendkuningriik, Saksamaa ja Rootsi (Spotify sünnikoht). Nad ütlesid, et varsti on teistel riikidel uudiseid, kuid ei esitanud konkreetseid kuupäevi.

Kuid isegi väljastpoolt vaadates on väga uudishimulik näha voogedastusturu sel moel arenemist. Ettevõtted ei muuda oma tegevuse fookust alati nii terviklikult. Jääb loota, et selle evolutsiooni jõudmine ei võta kaua aega siia. ?