Spotifys on Apple Musicu kasutajaid peaaegu kaks korda rohkem, mis teeb tellijatelt uusi rĂĽnnakuid

Vaidlused Spotify ja Apple Music See on olnud pikka aega ja ei lõpe niipea, kuid – vähemalt praegu – Rootsi teenistus võidab jätkuvalt lahingu ĂĽhes kõige olulisemas mõõdikus: kasutajate arv.

Oma viimasel majandustulemuste konverentsil näitas Spotify, et see on nĂĽĂĽd 96 miljonit maksvat kasutajat, mis tähendab vähemalt 8 miljoni inimese hĂĽpet vaid kolme kuuga ja 36% võrreldes eelmise aastaga. Kaks nädalat tagasi teatas Apple võrdluseks, et Apple Music on jõudnud 50 miljoni abonendimarginaalini – ehkki Ameerika Ăśhendriikides oli Apple Music seda teed juhtimas.

Spotify omistab edu mitmele tegurile, näiteks reklaamile (ainult USA-le), kus perepaketiga tellijad saavad tasuta Google Home Mini või Spotify Wrapped – saidi, kus on kokku võetud kogu aasta klientide muusikasuundumused ja mis aasta lõpuks kĂĽlastas rekordiliselt 28 miljonit kĂĽlastajat. siis.

Abonendihüppe tõttu teatas Spotify esimest korda oma ajaloos, et see töötab sinisega. Ettevõtte kasum oli viimases kvartalis 94 miljonit eurot, kasvades aastaga 29%.

See lisaraha peab olema ettevõtte motivatsiooniks teatada oma suurimast investeeringust maailmas taskuhäälingusaated nii kaugel. Kahe omandamine käivitamine pühendatud veebiprogrammidele: Gimlet (maailmakuulus podcastide tootja) Tule koju ja Vasta kõigile) ja Anchor (platvorm programmide loomiseks ja levitamiseks nii algajatele kui ka harrastajatele).

Seda öeldes võib Spotify olla enam ainus Interneti ja ka taskuhäälingusaadete keskus, kuid me peame ootama ja vaatama.

Märkus

Vahepeal ĂĽritab Apple kliente oma tugevate kĂĽlgede poole tõmmata … viisil, mis ei pruugi olla kuigi elegantne, võib öelda.

Apple Musicu kampaaniad saadetakse teatise kaudu

Viimaste päevade jooksul on iPhone’i ja iPadi kasutajad kogu maailmas hakanud oma seadmetes pakkumisi pakkuma Apple Musicule koos eripakkumistega. Kampaania pakub kasutajatele rohkem tasuta kuute platvormi proovimiseks ja mõnel juhul on sõnumites asjakohased fraasid mĂĽrgistele endistele tĂĽdruksõpradele, näiteks „ma olen muutunud“ – vähe. Nagu õunad, kui te minult kĂĽsite.

Apple, janu endine

Mõni teade pakub teenuses veel kolm kuud tasuta, teised aga ainult ĂĽhe kuu ära – näib, et see kõik on suunatud kasutajatele, kes on Apple Musicut tavaliselt kolm kuud testinud ja tĂĽhistasid oma tellimuse enne arve algust.

Jällegi kĂĽsivad kasutajad, kas Apple’i tegevus ei riku ĂĽhtegi App Store’i reeglit:

Kuidas reklaamib Apple Music prooviperioodi, kui teated ei riku App Store’i reegleid?

“4.5.4: teatamine LĂĽkake need ei saa olla rakenduse funktsionaalsuse seisukohalt hädavajalikud ning neid ei tohi kasutada reklaami, reklaami ega otseturunduse eesmärgil. “

Kas keegi on seal pakkumise saanud? Mida arvate Apple’i uuest taktikast?

kaudu MacRumors, 9to5Mac