Square Enix kuulutab välja Final Fantasy XV Pocket Edition iOS-i ja muude platvormide jaoks

Square Enix kuulutab välja Final Fantasy XV Pocket Edition iOS-i ja muude platvormide jaoks

See juhtub nüüd Kölnis (Saksamaa) gamescom 2017, mis on üks suurimaid videomängude näitusi maailmas, kus osalevad mitmed mänguhiiglased, näiteks Nintendo, Sony ja Electronic Arts (EA).

Ja väheste Euroopast välja tulevate reklaamide seas köitis üks neist iOS-i kasutajaid. Ruut Enix Täna kuulutati varem välja, et legendaarse frantsiisi uusim mäng Lõplik fantaasia võida Ma mobiilseadmete ja muude platvormide jaoks spetsiaalne versioon.

Final Fantasy XV: taskuväljaanne mitte täpselt sama mäng, mis anti umbes aasta tagasi välja PS4 ja Xbox One jaoks, see "räägib" selle pealkirja esitatud lugu, kuid täiesti erineva riietuse ja mehaanikaga; See uus mängustiil on üsna erinev, koos karikatuuride ja ebaselgete stsenaariumidega (muidugi, et mahutada keerulisi lugusid vähem võimsasse keskkonda nagu vana iPhone).

Mehaanika osas asendab mäng traditsioonilise analoognuppu ja osuti paigutust täiesti puutepõhise liidesega, mis võib meelitada laiemat publikut, kes näib olevat täpselt see, millest see väljalase koosneb. Hinna osas jaguneb mäng kümneks peatükiks, ainult esimene on tasuta; kuid pole veel teada, milline on kõigi teiste segmentide hind.

Square Enix väidab, et Final Fantasy XV: Pocket Edition antakse välja sügisel põhjapoolkeral, see tähendab igal ajal, septembri lõpus ja detsembri keskpaigas. Lisaks iOS, pealkiri on saadaval Android ja Windows 10. Kirglik? TERE/

The Verge'i kaudu