Kingston SSD Kit

SSD-i täiendamise abil kahekordistage oma Maci jõudlust

Eelmisel kuul rääkisime võimalusest oma Maci uuendada, suurendades RAM-i (muutmäluvõi vabamälu). Mitte kõik masinad ei aktsepteeri endiselt seda tĂĽĂĽpi “kasutaja sekkumist”, kuid kahtlemata on selline täiustus väga kasulik.

Kingstoni SSD komplekt

Täna toome teile veel ühe võimaluse, millel on minu arvates väljendusrikkam tulemus kui RAM-i täiendamine: vahetamine HDD (kõvaketasvõi kõvaketas) a jaoks SSD (tahkis-draivvõi tahkis-draiv).

Selle lĂĽliti kasutamisel on raske kasu hinnata – need erinevad sõltuvalt sellest, milline HDD mudel teil on. Kuid uskuge mind, kui ĂĽtlen, et erinevus on tohutu! LĂĽhidalt öeldes võime öelda, et saate hõlpsasti kahekordse jõudluse – ja ĂĽlaltoodud video annab hea ĂĽlevaate sellest, millest ma räägin.

Lisaks jõudlusele on SSD-ketastel muid eeliseid, näiteks vähem rikke tekkimise võimalusi ja vähem müra (seda seetõttu, et neil pole liikuvaid osi, näiteks HDD).

Nagu RAM-i täienduste puhul, ei võimalda iga Mac seda tĂĽĂĽpi vahetust – mõned mudelid nagu MacBook Air, Retina ekraaniga MacBook Pro ja Mac Pro lahkuvad tehasest isegi SSD-salvestusruumiga. Kui teil on aga Retina ekraanita Mac mini, iMac, MacBook Pro või vana MacBook, on kasulik enne arvuti vahetamise valimist neid valikuid kaaluda.

See võib tunduda keeruline tegevus, kuid tegelikult pole see nii. Vaadake, kui lihtne on seda lülitit teha:

Asi on sama lihtne kui Kingstonil (selle segmendi üks tuntumaid ja hinnatumaid kaubamärke) on komplekt, mis juba sisaldab peaaegu kõike, mida vajate selle vahetuse tegemiseks.


Kingstoni SSD SSD komplekt Macile

Hind: alates R $ 449,90Tootja: KingstonVõime: 120 GB või 240 GBSobivus: mõned Maci mudelid

Nupp - osta

Selle komplekti vaieldamatute eeliste ja lihtsa paigaldamise tõttu otsustasime selle mĂĽĂĽa MacMagazine Store. Kui te ei soovi kulutada varandust masina väljavahetamiseks ega ole rahul oma Maci – või isegi Windowsi arvuti / sĂĽlearvuti – jõudlusega, on see seda väärt, kuid tasub kaaluda täiendamist.

Praegu on meil saadaval kaks mudelit: 120 GB ja 240 GB SSD komplektid. Valige oma ja hea uuendus!