Stadia: Google’i uus mängude voogesituse platvorm tõotab olla revolutsiooniline

Google esitleb täna Stadia nimelise voogesitusplatvormi mängude tuleviku panuseid

Sel teisipäeval (19), see Google aastal tegi eriteate ettevõtte edasistest jõupingutustest mängumaailmas Mängude arendajate konverents 2019.

Sundar Pichai, Ettevõtte tegevjuht Google, alustas ettekannet rääkides mängude rollist tehnoloogiaarenduses.

Paljude googlite jaoks algas teekond arvutini mängude maailmas

Sundar Pichai, Google’i tegevjuht

Mängude olulisuse tutvustamisel Pichai näitavad, et nende peamine mõju oli nende tehnoloogiate arengule, kuna nad “sunnib astuma suuri samme uute tehnoloogiate väljatöötamisel

Sundar Pichai Google'i teadaandes GDC 2019 ajalSundar Pichai Google’i teadaandes GDC 2019 ajal

Pichai ütles, et viimase 2 aasta jooksul on Google alustab arendusprotsessi, kasutades uute teenuste loomiseks parimat tehnoloogiat Voogesitus mängud. Ja see kõik käib otse Internetis Google Chrome.

Esitluse ajal Pichai, ettevõte näitab videoid, mis salvestavad mängude päritolu eelajalool, läbi inimkonna suurimate ja erakordsemate hetkede lauamängudega seotud stseenides ja jõuavad meie reaalsusesse täna: võrgumängude abil.

See video pöörab erilist tähelepanu ka mitmekesisele ĂĽhiskonnale, kuhu kuuluvad noored ja vanad mehed ja naised, kes tarbivad mänge, mängivad nad tegelikult mänge või vaatavad mängijaid Youtube. Selle teadaande põhipunkt on see, et see mänguplatvorm on loodud “kõigile”, nagu ĂĽtles tegevjuht.

Pichai toob Stadiasse motivatsiooni: Stadia loomise eesmärk oli “mänguplatvormi ehitamine kõigile”

Kuna mängimine on tänapäeval kõige suurem meelelahutusplatvorm, kuulub see just sinna Google plaanib tehnikamaailmas revolutsiooni teha.

Vaadake reklaami ajal näidatud spetsiaalset videot:

Google’i mänguplatvorm, Stadia

Stadia nime all on platvorm “Google’i visioon mängude tulevikust. Platvorm, mis keskendub enam kui kahele miljardile mängijale kogu maailmas“, Nagu ma ĂĽtlesin Phil Harrison.

See pilvemängu voogesitusteenus võimaldab mängudele juurde pääseda sekunditega. Stadia pilvesĂĽsteem, nagu Google teatas, on samaväärne töötava konsooliga 10.7 Teraflops GPU – see on rohkem kui Playstation 4 ja Xbox One kokku.

Harrison ĂĽtles ka, et Google laiendab oma mängude voogedastusteenust YouTube’i ning selle video- ja mänguvoogude abil.

Platvorm Stadia mänguga täielikult ühilduv ristplatvorm., see tähendab, et mängu saab töötada teises konsoolis, kui arendaja seda määrab.

Phil Harrison tutvustab Stadia platvormiPhil Harrison tutvustas ĂĽrituse ajal Stadiat

Esimest katset platvormiga nimetatakse Google’i projektivoog, viidi edukalt läbi eelmise aasta oktoobris. Esimene kasutatud mäng on Assassin’s Creed: OdĂĽsseia, anna Ubisoft.

Kuid loomulikult pole need ainsad mängud, mis saadaval on Stadia. Lisaks Igavene viimsepäev (mis kuulutati välja järgmise teenusesse sisenemise mänguna), on YouTube’i videote kaudu lihtne juurdepääs muudele mängudele.

Teine üritusel välja kuulutatud aspekt on see, et Stadia platvorm saab täieliku toe Unrealilt, Havokilt ja Unitylt.

Stadia: Google'i uus mängude voogesituse platvorm tõotab olla revolutsiooniline

Stadial on ka ML-i stiiliedastus, uuenduslik funktsioon, kus mängude arendajate loomingut saab uue visuaalse stiiliga koheselt muuta.

Peale Style Stransfer ML on sellel platvormil ka Mängige rahvahulka, mis võimaldab teil YouTube’i sisuloojatega nende otseĂĽlekande ajal mängida.

Mängige Stadiaga

Harrison näitab, kuidas see algatus toimib, simuleerides juurdepääsu mängutreileri kaudu. Video lõpus ilmub valik „Esita kohe” ja klõpsates saab kasutaja seda oma brauseri kaudu koheselt mängida, ilma et peaks mängu alla laadima.

Põhineb Google, integreerimine YouTube’iga on samuti võimalik mängumängija Tegema Voogesitus kaasa elama 4K kvaliteet ja 60 kaadrit sekundis.

Kvaliteet pole ainult ülekandes; oli ju platvorm mõeldud sissetulevate mängude käitamiseks Täis HD, 4 k ja tulevikus mängud edasi 8 k

Phil Harrison näitab, mis tunne on mängida Stadia platvormilPhil Harrison mängib Stadiaga

Platvorm töötab ka koos Google Chromecastiga, mis võimaldab teil mänge oma telerisse Google’i dongli abil ĂĽle kanda.

Hind pole aga veel teada Stadia; muidu on see tasuta ja saate mänge eraldi osta või võimaluse korral teenuse kasutamiseks ja mitmele mängule juurdepääsu saamiseks kuutasu maksta.

Veel üks tööriist Stadia Mainimist väärib see, et platvorm kasutab osariiki State Share, mis võimaldab mängijatel mängu teatud hetki jagada. Nagu üritusel selgus, Dylan Cuthbert, leiutaja Q-mängud, töötab täielikult sellel tööriistal põhineva mängu kallal.

Stadia: Google'i uus mängude voogesituse platvorm tõotab olla revolutsiooniline

Teine uudsus, mille Stadia mängumaailma toob, on uus ekraani jagamise kontseptsioon. Varem nõudis see konsooli töötlemisvõimsust ja piiras mõlema mängija vaatevälja.

Selle platvormi abil saate korraga siseneda rohkem kui ühele ekraanile ja mängijale, kaotamata pildikvaliteeti. Nii võivad mängudel olla ka keerukamad tulemused, kus tegelastel on erinevad rollid ja mäng, kuid nad saavad kokku ühise eesmärgi saavutamiseks.

Kas mängija saab kasutada mis tahes seadet?

Alates käivitamisest see juhtub sellel aastal, nüüd on platvormi võimalik kasutada Stadia lauaarvutites, märkmikutes, nutitelerites, tahvelarvutites ja nutitelefonides.

Ja see ei muuda pildikvaliteeti, heli ja kogemusi, mida mängijad kogevad. Idee on selles, et mänge kuvatakse samal viisil, isegi kui mängite mobiiltelefoni kaudu.

Phil Harrison, näidates, kuidas saate YouTube’is videote kaudu mängudele juurde pääseda, ĂĽtles, et ostis tahtlikult väga lihtsa arvuti, et näidata, et Stadiaga mängimiseks on vaja ainult InternetiĂĽhendus.

Harrison näitab teile, kuidas mängida Stadiat kasutadesHarrison näitab teile, kuidas mängida Stadiat kasutades

Kas ühendus on loodud? Seal sa saad minna, ilma et mäng kogu aeg kokku kukuks. Ja seda igal üksikul platvormil, sest Stadia teatab, et nad pühenduvad sellele, et mängijatel oleks parim kogemus mobiilseadmetes, tahvelarvutites ja isegi Chromebook.

Esitluse käigus testisid Google’i esindajad mitut seadet, vahetades telefonidelt tahvelarvutitele ja seejärel teleritele, kõik koos Google’i seadmetega.

Stadia kontrollerid

Ja mängijatele parema kogemuse tagamiseks käivitas ka Google Stadia kontrollerid: juhtnupp, mis ühendub WiFi kaudu pilves Stadia serveriga ja mida saab kasutada koos kõigi mängijate seadmetega.

Kuigi kontroller on nagu teie tavapärane Playstationi või Xboxi juhtnupp (mida saab kasutada ka koos Stadiaga), on sellel diferentsiaatorid, mida teised ettevõtted saaksid tulevikus kasutusele võtta.

Mängijad saavad Stadia kasutamiseks kasutada Google'i juhtnuppuMängijad saavad Stadia kasutamiseks kasutada Google’i juhtnuppu

Stadia kontrolleril on kaks uute funktsioonidega nuppu, mis muudavad mängurite elu lihtsamaks, kes soovivad edastada oma võrgumängude saavutusi YouTube’i.

Üks nuppudest võimaldab teil teha pilte ja videoid sellest, mida mängite, ja panna need oma lehele, sest YouTube on kontrolleriga juba ühendatud.

Nii on vastete salvestamine ja seejärel oma lehele ĂĽleslaadimine lihtsam. Muud nupud aktiveeruvad automaatselt Google’i abimees.

Aga miks Google’i assistent? See funktsioon võimaldab a giid reaalajas – see tähendab, et kui te ei tea, kuidas sellest raskest etapist läbi saada või ĂĽlemust tappa, aitab teid tema assistent.

Lisaks voogesitusele

SEE Google isegi loomine Stadia mäng ja meelelahutus, mängustuudio, mis on loodud eksklusiivsete platvormimängude loomiseks.

Jade Raymond, ettevõtte asepresident ja endine Sony, Electronic Arts ja Ubisfot, juhtis Google’i algatust oma mängude tootmiseks.

On teatatud, et rohkem kui 1000 mängutöötajat ja inseneri, kes töötavad mängu kallal, töötavad eranditult Stadia tulevikus.

Millal see välja antakse?

Kuigi on teatatud, et Stadia platvorm käivitatakse hiljem sel aastal, pole meil kindlat päeva ega kuud.

Platvormi ametlik link on https://stadia.com ning esimesed riigid saavad platvormi USA, Kanada, Suurbritannia ja teised Euroopa riigid.

ARENDUSES