Starbucks ja Square tõid turule uue mobiilimaksesüsteemi

Põhja-Ameerika kohvikukett Starbucks alustas täna USA-s uut mobiilset makseteenust, mis põhineb partnerlusel maksesüsteemide ettevõttega Square, mille iOS-i ja Androidi rakendused on ka täna saadaval.

Square’i avalduse kohaselt läheb uus sĂĽsteem kasutusele umbes 7000 Starbucksi poodi Ameerika Ăśhendriikides, mis võimaldab kasutajatel mitte ainult maksta toodete eest, mis kasutavad Square’i tehingusĂĽsteemi krediit- ja deebetkaartide jaoks, vaid kasutada nutitelefone või tahvelarvuteid rakendusega Square Wallet. juhtmeta makseid teha.

Square Walleti süsteem põhineb ühenduse loomisel kasutaja krediit- või deebetkaardiga seotud kontoga, klõpsates lihtsalt ikooni „maksa siin“ või teise võimalusena skannides makse sooritamiseks QR-koodi.

Teisalt võimaldab Square rakendus otsida ka lähimast piirkonnast teisi müügikohti ja tutvuda selle süsteemiga tehtud maksete ajalooga.

Selle teenuse kättesaadavus saabub kolm kuud pärast kahe ettevõtte laialdase partnerluse väljakuulutamist, mis pakub Square’i mobiilsete maksesĂĽsteemide ja tehnoloogia kasutamist, aga ka 25 miljoni dollari suuruse investeeringu Starbucksilt väljakul ise.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi