Startupid töötavad välja füüsilised rahakotid, et hoida bitcoine varguste ja katastroofide eest kaitstud

Startupid töötavad välja füüsilised rahakotid, et hoida bitcoine varguste ja katastroofide eest kaitstud

Ajastul, mil kõigel digitaalsel näib olevat mõtet, ennäe, CryptoLabsi käivitamine muudab valemi tähenduse vastupidiseks: digitaalsete valuutade jaoks on kõige usutavam mõte füüsiline rahakott. Ettevõte on välja töötanud vidina, mis soovib olla turvaline kõigi kasutaja käsutuses olevate krüptovaluutade eest.

Niisiis, kuidas olete seni nn “bitcoiniga” opereerinud? Melanie Saphiro asutatud ettevõtte arvates on kõigil nõrkusi.

Mobiilirakenduste kujul olevad rahakotid on seotud arvutite ja mobiilseadmetega, mis lisaks varastamisele ja kaotamisele võivad rünnata ja varastada ka pahavara abil. Pilvepõhiseid rahakotte peetakse seevastu ohutuks, kuid CryptoLabsi arvates takistavad need kasutamisprotsessi, mis pole sugugi lihtne ja otsene, välistab hüpoteetilised kasutajad.

Case soovib ettevõttega selle probleemi lahendada ja lubada seadmetest alates mitmesuguseid toiminguid, näiteks bitcoinide ostmine, müümine, saatmine ja vastuvõtmine.

Juhtum

Tehingud austavad mõisteid mitme allkirjaga autentiminesee tähendab, et iga käiku tuleb valideerimiseks mitu korda erinevates arvutites kontrollida – natuke nagu see, mis juhtub Lissabonis installitud bitcoini “sularahaautomaadis”.

Selle konkreetse seadme hind on umbes 200 dollarit, umbes 160 eurot, kuid Melanie Saphiro leiab TechCrunchile antud intervjuus, et see on õigustatud väärtus oma robustsuse, hõlpsasti ligipääsetavuse ja kaasneva tehnoloogia tõttu: sõrmejäljelugejana: sõrmejäljelugejana ja fotosensorid rahakoti koodide ja aadresside lugemiseks.

Seade töötab GSM-ĂĽhenduse all, mis tagab laia “leviala” kogu maailmas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi