Steam Beta toob uudised liidesesse ja edastamise rakenduse kaudu

Steami omanik Valve on rakenduse kallal töötanud, et kasutajatele paremat kogemust pakkuda. Uudised sellest ja muust sarnasest jõuavad kõigepealt rakenduse beetaversiooni. Näitame teile mõnda, mis on meie jaoks huvitav.

Alustame rakenduse vaatamise viisist Aur. Varem oli meil “väike reĹľiim” (kompaktne reĹľiim), mis pole enam saadaval ja mis on nĂĽĂĽd tagasi tulnud, austades selle “eraldamist” mängudest kategooriate jms järgi. Vaadake, kuidas see minu Steamis välja näeb.

Kompaktse režiimi lubamiseks avage rakendus Steam, klõpsake nuppu Vaade ja seejärel nuppu „Kompaktne režiim”. Selle režiimi jaoks on rakendatud muid veaparandusi ja parandusi.

Teine edasiarendus on vaapi kaudu dekodeerimise värskendus, mis sobib paremini libva2-ga. Need parandavad ka vaba kettaruumi kontrollimist, eriti NFS-ile “paigaldatud” draividega.

NĂĽĂĽd on uudsus, mis mind tõeliselt ĂĽllatas, rakenduse kaudu Steam Broadcasting (Steam Transmission) “vabastamine”. Varem, kui avasite vahekaardi Steam Broadcasting, näete teadet „Steam Broadcasting pole praegu teie opsĂĽsteemi jaoks saadaval”. Kuid nĂĽĂĽd on see saadaval ja saate oma mängu Steamis edastada ja näidata, et saate mängida Linuxis ??

Uudiskuulutus tehti Steami ametlikus ajaveebis, mida saate vaadata siit.

See artikkel ei lõpe siin, jätkake ideede vahetamist meie foorumis. Ma ootan sind järgmine kord, kallista.


Kas olete näinud viga või soovite lisada selle artikli soovituse? Tegema koostööd, Kliki siia.