Steam Link ja Steam Video: Valve kuulutas välja kaks nutitelefonide rakendust

Teie Steami teegile pääseb juurde mitte ainult teie arvutis! Steam Linki laienedes võimaldab Valve rakendus mängude voogedastust mobiilseadmetesse.

Nagu enamik inimesi peaks teadma Aur on portaal Klapp sobib mängude allalaadimiseks ja mängimiseks, eriti arvutis. Valve aga laiendab selle platvormi haaret veelgi. SEE Steam Link on näiteks võimalik oma arvutis mängivaid mänge kohalikus võrgus telerisse voogesitada.

Valve soovib seda kontseptsiooni siiski laiendada. Idee on nüüd arvutist veidi lahkuda ja mäng oma mobiilseadmesse viia! Ettevõtte plaanid hõlmavad peagi kahe uue rakenduse käivitamist.

Steam Link ja Steam Video: Valve kuulutas välja kaks nutitelefonide rakendust

Steam Linki rakenduse versioon ilmub 21. mai nädalal. Seega on idee tuua seadmesse juba Steamis olev funktsioon Android ja iOS. Peamine idee on mängude kaugedastuse võimalus arvutist nutitelefoni.

Androidi kasutajatele on see rakendus saadaval nutitelefonide, tahvelarvutite ja telerite jaoks. Mis puutub iOS-i kasutajatesse, siis ĂĽhildub see sama loogikaga ka iPhone, iPad ja Apple TV. Kuid beetaversioonis toetab rakendus ainult Androidi.

Steam Link ja Steam Video: Valve kuulutas välja kaks nutitelefonide rakendust

Lisaks peab Android-seade olema ühendatud kohaliku võrguga vähemalt 5 GHz traadiga või traadita ühenduse kaudu. Funktsiooniga ühilduvad aurukontroller, samuti rahaloomeasutuste kontrollerid ja muud seadmed.

Steam Video on varsti tulemas

Peale Steam Linki teatas Valve ka, et “suve lõpus” (põhjapoolkeral) lasevad nad käiku nn. Steam videod. See rakendus võimaldab kasutajatel vaadata Steami mĂĽĂĽdavaid filme ja programme ĂĽlalmainitud Androidi ja iOS-i seadmetes.

See võib viidata Valve suuremale investeeringule, et jätta mänguturg üksi ja ka PC. Peale selle toetab Steam Video ka võrguühenduseta taasesitust. Ettevõte saab varsti avaldada demosid ja uut teavet rakenduse kohta.

Allikas: GameSpot